جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - 28 Feb 2020
 
۰

تصمیم عجیب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷
کد مطلب: 664479
اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در اقدامی عجیب و در فاصله کمتر از بیست و چهار ساعت تا برگزاری مجمع، تصمیم به لغو آن گرفتند و یک دلیل عجیب تر را برای لغو مجمع عنوان کردند!
تصمیم عجیب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال
به گزارش جهان نيوز، پس از کش و قوس فراوان برای تعیین تکلیف اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال و ماندن مهدی تاج، قرار شد این فدراسیون در مجمع عادی خود تکلیف سایر بازنشسته ها را مشخص و افراد جانشین آنها را مشخص کند. 

درحالی که قرار بود این مجمع بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۹ دیماه برگزار شود، سایت فدراسیون فوتبال شامگاه سه شنبه با انتشار اطلاعیه ای به نقل از اعضای هیات رئیسه، خبر از لغو این مجمع داد. 

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران مصوب می نماید که با درخواست تعدادی از اعضای مجمع و همچنین ملاحظه شرکت تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در رقابت های جام‌ملت های آسیا و ضرورت تمرکز همه جانبه بر موفقیت تیم ملی، مجمع عمومی عادی فدراسیون فوتبال که مقرر بود در تاریخ ۱۹ دی ماه ۱۳۹۷ برای تصویب صورت های مالی، گزارش حسابرسی و بازرسی، برنامه و بودجه فدراسیون و اصلاحات مقررات انضباطی برگزار گردد، ملغی و تاریخ جدید آن در اولین جلسه هیات رئیسه تعیین و اعلام خواهد شد.»

دلیل لغو مجمع عادی فدراسیون فوتبال از سوی اعضای هیات رئیسه در حالی بازیهای تیم ملی اعلام شده است که برنامه جام ملت ها و بازیهای ایران از ماهها قبل مشخص بود و اگر قرار بود مجمع همزمان با بازیهای تیم ملی برگزار نشود باید از ماهها قبل این مجمع لغو می شد نه کمتر از بیست و چهار ساعت مانده تا برگزاری مجمع!

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *