سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - 23 Jul 2019
 
۰

۲ نرخی شدن بنزین در مجلس بررسی می‌شود

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳
نماینده مردم درباره شرایط اقتصادی کشور گفت: اگر قیمت بنزین ۶۰۰۰ تومان شود با وضعیت فعلی منطقه تعادل پیدا می‌کند اما مردم دچار مشکل می‌شوند، پیشنهاد ۲نرخی شدن بنزین در ماه‌های آتی در مجلس بررسی می‌شود.
۲ نرخی شدن بنزین در مجلس بررسی می‌شود
به گزارش جهان نيوز، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در میان جمعی از مردم قیامدشت درباره تکریم مردم اظهار داشت: الگوی ما باید شهید مدرس باشد، این شهید والا مقام مشورت با مردم را بهتر از افراد اتو کشیده و شیک برای اداره مملکت می‌دانست.

وی درباره شرایط فعلی اقتصاد کشور بیان داشت: وضعیت خیلی خراب است و کف گیر خورده ته دیگ، همه باید تحمل کنند تا از شرایط فعلی عبور کنیم.

کواکبیان به موضوع گران شدن بنزین اشاره کرده و گفت: اگر قیمت بنزین ۶۰۰۰ تومان شود با وضعیت فعلی منطقه تعادل پیدا می‌کند اما مردم دچار مشکل می شوند، پیشنهاد ۲نرخی شدن بنزین در ماه های آتی در مجلس بررسی می‌شود.

وی درباره بودجه کشور عنوان کرد: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری بودجه به صورت ۲ ساله دیده می‌شود یعنی در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و باید دست‌به‌دست هم دهیم تا وضعیت بهتری حاصل شود.

کواکبیان خاطرنشان کرد: پیشنهاد شده حقوق کارمندان ۲۰ درصد افزایش یابد که اگر دستگاه‌ها این موضوع را اجرایی کنند کلی مشکل پیدا خواهیم کرد، وضعیت بودجه ۹۸ یک بودجه انقباظی است لذا همه باید تحمل کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این نشست مصطفی کواکبیان، علیرضا محجوب و پروانه مافی نمایندگان تهران  با مردم شهر قیامدشت در مسجد سیدالشهدا (ع) به گفت‌و‌گو پرداختند.

منبع:فارس
کد مطلب: 664403
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *