سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - 23 Jul 2019
 
۰

اهدای کتاب "فتنه تغلب" به میر حسین موسوی

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت با اهدای کتاب فتنه تغلب به همراه نامه‌ای به میرحسین موسوی خواستار عذرخواهی وی از ملت ایران به دلیل عملکردش در فتنه ۸۸ شدند.
اهدای کتاب "فتنه تغلب" به میر حسین موسوی
به گزارش جهان نيوز،‌  شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت)، با صدور نامه‌ای به خطاب به میرحسین موسوی از وی خواستند ضمن اعتراف به گناه و اشتباه خود در فتنه 88 از ملت ایران عذرخواهی کند.

این دانشجویان همراه این نامه نسخه‌ای از کتاب "فتنه تغلب" (روایت‌هایی است از متن و فرامتن فتنه‌ 88)  را نیز به وی اهدا کردند.


متن نامه این دانشجویان به شرح ذیل است:
جناب آقای مهندس میرحسین موسوی
سلام علیکم
چند سالی است عرصه سیاسی کشور مسیر خود بر ریل انقلاب اسلامی را گرچه با فراز و فرود اما رو به رشد و تعالی می پیماید و اکنون نیز اتمسفر تدبیرِ اعتدال تمام فضای جامعه را چنان در برگرفته است که گویی تمامی مسائل، فرع بر اصل معیشت مردم رنگ به خود گرفته است و در این هیاهوی اقتصادی چند کلمه‌ای سخن به جِدً راندن، سیاق واقعی معیشت را به اصول اصیل مردم عزیز جمهوری اسلامی، تقریب و تنظیم می‌کند. ان شاا...

حال نهمین سالگرد حماسه مهم و بزرگ ملت ایران در نهم دیماه را در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران به فال نیک گرفته و نکاتی را به عرض می‌رسانیم:
فتنه سال 88 در حالی رقم خورد که جنابعالی از مدت‌ها قبل از انتخابات سفرهای تبلیغاتی خود را آغاز نموده و رقابت خود را ابتدا در برابر دولت حاکم، سپس در برابر نظام جمهوری اسلامی تعریف نمودید و پس از این که داخل نظام با نظام رقابت کردید و در باشکوه‌ترین انتخابات پس از رفراندوم جمهوری اسلامی رای نیاوردید.

آنجا بود که رقابت با نظام را به عداوت مبدل ساخته و تهمت تقلب را روانه آن کردید. نکته قابل تامل اینجاست که از میان صراط مستقیم قانون و بیراهه‌های غیرقانونی از مدار قانون فاصله گرفتید و زیر سایه  جمهوریت نظام بر اصل انتخابات که مهمترین منصه  ظهور‌ جمهوریت است، خط بطلان کشیدید که آغاز عدول از معیار جمهوریت نظام، سرانجام‌ در روز‌ عاشورا به هبوط از ارزشمندترین ارکان اسلامیت نظام و توهین به مقدسات انجامید که خروش ملت در 9 دی بر این بیراهه با اقتدار پایان بخشید.

حال که بیش از 9 سال از انتخابات سال 88 گذشته است و‌ ایام 77 سالگی عمر را تجربه می‌کنید، فرصت مناسبی است تا نگاهی به گذشته بیندازید و بر 8 ماه آشوب آن سال، خون‌های ریخته شده، اهانت‌ها به نظام و رهبری، لطمه به سرمایه‌های ملت و جوانان و کارهای بزرگی که کردید بیندیشید. آری جناب موسوی شما کار بزرگی کردید و چه خوب توصیفی است قول شاعر که می‌گوید: «کار بزرگ خویش را کوچک نپندار، از دوست دشمن ساختن کار کمی نیست»

و اما این‌بار ما با تقدیم هدیه‌ای از سوی دفتر تحکیم وحدت شما را به کاری بزرگتر و جهادی اکبر دعوت می‌نماییم تا با مرور حادثه‌ها و تلاش‌هایی که برای بازگرداندن شما در آغوش گرم انقلاب شده است بر نفس خود پای گذارید و راه اصلاح گذشته و توبه را در پیش گیرید. که در این صورت به راستی سرانجامی نیکو در انتظار شما خواهد بود و بدانید حلاوت عزت در عذرخواهی و توبه بسیار شیرین‌تر از لذت تشجیع دوستان دشمن شادکن است. فلذا بدینوسیله شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت تحفه مکتوب «فتنه تغلب» را که آیینه سرنوشت جنابعالی در ایام فتنه است خالصانه خدمت شما تقدیم می‌نماید. امید است موثر افتد.

و در انتها بازخوانی آخرین جملات حضرت روح الله که حیات سیاسی تان مدیون اوست به کسی که او را حاصل عمرش می‌دانست خالی از لطف نیست، آنجا که فرمودند: «برای اینکه در قعر جهنم نسوزید، خود اعتراف به گناه و اشتباه کنید شاید خدا کمکتان کند.»

منبع:تسنیم
کد مطلب: 664377
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *