چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - 16 Jan 2019
 
۰
۱

بنیاد مستضعفان هزار میلیارد مالیات پرداخت کرد

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
رئیس‌ بنیاد مستضعفان با ارائه گزارشی از اقدامات نهاد تحت مدیریت خود، گفت: بنیاد مستضعفان، یک‌هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت کرده است.
بنیاد مستضعفان هزار میلیارد مالیات پرداخت کرد
 به گزارش جهان نيوز،  محمد سعیدی‌کیا در نشستی با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، گزارشی از اقدامات بنیاد مستضعفان ارائه کرد و افزود: فعالیت‌های بنیاد مستضعفان در راستای محرومیت‌زدایی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود که در این راستا یک‌هزار میلیارد تومان هم مالیات پرداخت کرده است.
 
همچنین رئیس ‌کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با رئیس ‌بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، گفت: اجرای مدل اقتصاد مقاومتی از جنوب کرمان آغاز شده که متولی آن بنیاد مستضعفان بوده و با سرعت خوبی در حال توسعه است.

محمدرضا پور‌ابراهیمی، با بیان اینکه هشت منطقه جدید به لیست اجرای مدل اقتصاد مقاومتی اضافه شده است، افزود: این مناطق براساس شاخص‌هایی همانند محرومیت‌ها، شرایط اقلیمی و اولویت‌های حل محرومیت‌ها انتخاب می‌شوند که بنیاد مستضعفان روی آن کار می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد مستضعفان اقدامات خوبی انجام داده و برای حل مشکلات مردم مناطق محروم همانند قلعه گنج و کرمان ظرفیت‌سازی کرده است، ادامه داد: این ظرفیت‌سازی می‌تواند ادامه یابد و به یک مدل واقعی در حوزه کاری تبدیل شود.رئیس‌کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه می‌توان از ظرفیت‌های بخش دولتی و قانون بودجه برای رفع مشکلات مناطق محروم استفاده کرد، تاکید کرد: می‌توان از ظرفیت‌های حوزه قوانین و مقررات همانند منابع 1/5 میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی و تبصره‌های ۱۶ و ۱۸ بودجه برای توسعه مناطق محروم استفاده کرد.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه نشست مشترک بعدی کمیسیون اقتصادی و بنیاد مستضعفان برای جمع‌بندی اقدامات در هفته‌های آتی برگزار می‌شود، افزود: کمیسیون اقتصادی از اقدامات بنیاد مستضعفان در کشور حمایت می‌کند تا بتوان در چارچوب مدل اقتصاد مقاومتی با حمایت بنیاد، محرومیت‌ها را رفع کرد.

منبع: کیهان
کد مطلب: 664339
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
سودش خرج کی وچی میشود؟