دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 6 Apr 2020
 
۰
۲

فتنه گران ظالم پرور و مظلوم کُش هستند/رابطه با آمریکا ذلت است

سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶
کد مطلب: 662913
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه فتنه گران درسال ۸۸ با عزت اسلام، قرآن و نظام اسلامی بازی کردند گفت: آنان در واقع مسلمان نیستند و مظلوم کُش و ظالم پرور هستند.
آیت‌الله توکل:فتنه گران ظالم‌پرور و مظلوم‌کُش هستند
به گزارش جهان نيوز، آیت الله سیدرحیم توکل شامگاه سه شنبه در حاشیه نشست سرگروههای تبلیغی و مدیران دفاتر تبلیغات اسلامی مازندران در قم با اظهار اینکه در زمان غیبت حضرت ولی عصر (عج)، انسان باید دنبال تقوا و با آن مانوس و همراه باشد و در تمام ابعاد زندگی آن را سرلوحه قرار دهد افزود: همچنین انسان باید به دین متمسک باشد.

وی افزود: انسان در زمان غیبت باید به مقتدای دینی خود عمل کند و عمل به تقوا، عمل به واجبات و ترک از محرمات و منکرات است.

آیت الله توکل یادآور شد:  انسان باید از خدا بترسد و دنبال معصیت نباشد و خداوند براساس ملام تقوا درب برکات را باز می کند و اهل تقوا عزیز خواهد بود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: با نورانیت عمل جان آمر و عامل نورانی می شود و به فرمایش حضرت علی (ع) باید با ظالم جنگید و دشمن و در عین حال یارو یاور مظلومان بود، همانگونه که حضرت امام حسین (ع) با شهادتش ثابت کرد با ظالم کنار نمی آید.

وی با تاکید براینکه نباید به فرد نالایق رای داد گفت: ناله و گلایه مردم از گرانی ها بالا است و باید وزیر نالایق کنار رود.

آیت الله توکل با محکوم کردن فتنه فتنه گران در سال ۸۸ اظهار داشت: در روز عاشورا که جن و انس گریان بودند، عده ای مقدسات را هتک حرمت و کف زنی کردند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: فتنه گران در روز عاشورا اقدام به کشف حجاب و با مقدسات بازی کردند و اقدام آنان دعوا با امام و انقلاب نبود بلکه با امام حسین (ع) جنگ و ستیز داشتند و به بیت المال و اموال مردم حمله کردند.

وی گفت: فتنه گران قصد داشتند با به آتش کشیدن اموال مردم و بیت المال، دشمن را شاد کنند درحالی که برخی آدمک ها آشتی ملی را مطرح می کنند و می گویند با کسانی آشتی کنیم که به مقدسات توهین و جنایت آفرینی کردند.

آیت الله توکل افزود: فتنه گرانی که در روز عاشورا به مقدسات توهین کردند در واقع مسلمان نیستند و با عزت اسلام، قرآن، شهدا و نظام اسلامی بازی کردند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اظهار اینکه کسانی که در سال ۸۸ با آبروی نظام بازی کردند مظلوم کش و ظالم پرور هستند عنوان کرد: فتنه ۸۸ در واقع طرح استکبار بود و آشتی کردن با آنان ذلت است و اگر زمانی با یزید آشتی کردیم باید با فتنه گران آشتی کنیم.

وی با اظهار اینکه برخی معتقدند راه رفع مشکلات اجتماعی تعامل با آمریکا است گفت: آمریکایی که ۲۲ هزار تریلیون دلار بدهی دارد می تواند به ما کمک کند؟ و ارتباط با آمریکا عین ذلت است و درراه حسینی بودن عزت است.

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
دقیقا همینطوره نمونه ش هم حمایت هنگامه شهیدی (حامی فتنه ) از باقری درمنی ( ظالم اقتصادی ) هست...