پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 18 Jul 2019
 
۰

نامه قدردانی دختر شهید مدافع حرم به رئیس رسانه ملی/ تلویزیون روحیه‌ام را عوض کرد

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲
فرزند شهید مدافع حرم عبدالله باقری خطاب به رئیس رسانه ملی نوشت: آمدن من به تلویزیون روحیه‌ام را عوض کرد که می‌توانم به مسیری که در ذهنم دارم ادامه بدهم و این را مدیون فرصتی هستم که شما و همکارانتان به من داده اید.
نامه قدردانی دختر شهید به رئیس رسانه ملی
به گزارش جهان نيوز، محدثه باقری فرزند شهید مدافع حرم عبدالله باقری در نامه‌ای که خطاب به علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما نوشته، آمده است:

(( بسم رب الشهداء و الصدیقین ))
پدرعزیزم جناب آقای علی عسکری
رییس سازمان صدا وسیما

سلام ، 
هفته پیش بود که برنامه من در شبکه دو پخش شد.

«اقیانوس آرام» شبکه دو به من بعنوان فرزند شهید مدافع حرم فرصت داد تا از خاطرات و تجربیات کارگردانی ام درمدرسه بگویم و البته از پدرم.پدرشهیدی که برایم خیلی عزیز بود خیلی ...

آمدن من به تلویزیون روحیه ام را عوض کرد وقتی برنامه را دیدم بیشتر ازقبل روحیه گرفتم که می تونم به مسیری که درذهنم دارم ادامه دهم این رو مدیون فرصتی هستم که شما و همکارانتان به من داده اید.

آقای علی عسکری 
از اینکه به خانواده های شهیدان مدافعان حرم و بویژه فرزندان آنها توجه می کنید سپاسگزارم.

اوایل شهادت پدرم وقتی برخی می فهمیدند که او درسوریه شهید شده است به ما به گونه ای دیگر نگاه می کردند و پچ پچ می کردند که او و دوستانش به خاطر پول رفته اند و ....دل ما عجیب می شکست اما وقتی تلویزیون به فداکاری آنها پرداخت و نقشه دشمنان را برای مردم توضیح داد رفته رفته همه چیز عوض شد و همان هایی که دل ما را می شکستند می آمدند؛ عذرخواهی می کردند و حلالیت می طلبیدند.

پدرعزیزم از شما و همه همکارانتان ممنونم این را از طرف خودم و همه فرزندان شهید مدافع حرم نوشتم و البته خواهشی داشتم 

همان طور که این فرصت را برای من فراهم کردید که به تلویزیون بیایم برای دیگر فرزندان شهید مدافع حرم هم همین کاررا ادامه دهید.

دختر شما
محدثه باقری فرزند شهید مدافع حرم عبدالله باقری

منبع:فارس
کد مطلب: 659577
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *