يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - 28 Feb 2021
 
۰

هنوز لیست شفر را ندیده‌ایم

يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵
کد مطلب: 659061
سرپرست باشگاه استقلال گفت: با تدبیر باشگاه که از قبل پیش بینی شده بود، توانستیم بی آنکه پروند‌ ای برای باشگاه به جا گذاشته شود، موضوع جدایی نویمایر و گرو را حل کنیم.
هنوز لیست شفر را ندیده‌ایم
به گزارش جهان نيوز به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در حاشیه مراسم ترحیم ایرج دانایی فرد درباره جدایی دو بازیکن خارجی آبی پوشان گفت: همه تیم‌ها بازیکنی که جذب می کنند، داخلی و خارجی هستند. در باشگاه های بزرگ دنیا نیز این اتفاق رخ می‌دهد و بازیکنان برخی اوقات نمی توانند به تیم خود کمک کنند. با تدبیر باشگاه که از قبل پیش بینی شده بود، توانستیم بی آنکه پروند‌ ای برای باشگاه به جا گذاشته شود، این موضوع را حل کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال از حریف خود پول بیشتری از اسپانسر گرفته است، افزود: از اسپانسر سوال کنید اما تا آنجایی که من می‌دانم، نه.

فتحی در واکنش به صحبتهایی که علیه رحمتی مطرح می شود، بیان کرد: رحمتی جز بزرگان فوتبال ایران و کاپیتان تیم ما است. از رحمتی حمایت می‌کنیم و همه بازیکنان ملی پوش و جوانان باید از او حمایت کنند زیرا او برای فوتبال ایران الگو است.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن ملی پوشی در لیست شفر حضور دارد، گفت: من هنوز لیست آقای شفر را ندیدم.

وی در ادامه درباره احتمال جدایی حسینی از استقلال، بیان کرد: من با آقای حسینی صحبت نکردم اما بازیکن باید بداند که برای بازی کردن در زمین باید تلاش کند و هر کسی تلاش کند، با نظر سرمربی به زمین خواهد رفت.

فتحی در پایان درباره وضعیت مذاکرات با جپاروف گفت: با سرور جپاروف به توافق نرسیدیم و هر زمان به توافق دست پیدا کنیم، اعلام خواهیم کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *