دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ - 26 Aug 2019
 
۰

آتش‌ افروز شیشه‌ای خودروها به دام افتاد

پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲
رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که اقدام به آتش زدن چندین خودرو در عبدل‌آباد تهران کرده بود.
آتش‌ افروز شیشه‌ای خودروها به دام افتاد
به گزارش جهان نيوز، بنابر اعلام گزارش یک فقره آتش سوزی عمدی در عبدل آباد تهران ، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.برپایه این گزارش ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی، تحقیقات در این خصوص را آغاز و قبل از شناسایی متهم، گزارش دوم و سوم وقوع آتش سوزی عمدی نیز در این محدوده به پایگاه ارسال شد.

 با توجه به حساسیت موضوع، ماموران تحقیقات تخصصی را در این خصوص آغاز کردند.
در تحقیقات میدانی مشخص شد که آتش سوزی ها توسط یک نفر صورت گرفته است و وی هر بار با تغییر دادن لباس خود، سعی می کرده مورد شناسایی واقع نشود.در نهایت با استفاده از اقدامات پلیسی، مخفیگاه متهم در همان محدوده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی تیمی برای دستگیری وی اعزام شد.

سرهنگ اسبان رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: مدتی ماموران مخفیگاه متهم را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه وی را هنگام ورود به مخفیگاهش مشاهده و بلافاصله در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد ، بیان داشت: متهم علت آتش سوزی ها را مصرف شیشه اعلام کرد.سرهنگ آسبان گفت: تحقیقات تکمیلی از متهم در خصوص علت و چگونگی انتخاب خودرو ها ادامه دارد.

منبع: فارس
کد مطلب: 658564
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *