يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ - 21 Jul 2019
 
۰

پایان مجادله ضرغامی و آشنا با مسدود شدن اکانت مشاور رئیس‌جمهور!

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱
مجادله توییتری عزت الله ضرغامی و حسام الدین آشنا موضوع جالبی بود که دو روزی است کاربران فضای مجازی را با خود همراه کرده است.
پایان باز مجادله ضرغامی و آشنا!
به گزارش جهان نيوز، مجادله توییتری رئیس اسبق رسانه ملی و عضو شورای نظات بر صداوسیما که باعث شده بود تا بسیاری از کاربران توجه‌شان جلب شود، با از دسترس خارج شدن حسام الدین آشنا پایان یافت!

روز گذشته عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی در توییر خود با انتشار تصاویری از سخنرانی‌اش در یکی از دانشگاه‌ها نوشت: «کارنامه دولت در پروژه ملی پیام رسان داخلی، بسیار منفی است. اگر این دولت، در زمان جنگ تحمیلی سر کار بود، هرگز صنایع خودکفایی در مقابل دشمن شکل نمی‌گرفت.»  این توییت ضرغامی به سرعت در فضای مجازی چرخید و منجر به واکنش های زیادی از سوی کاربران شد. 
 

از جمله واکنش‌های مهم به توییت ضرغامی، واکنش حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور بود. او در توییتر خود درباره انتقادات ضرغامی نوشت: « کدام دولت در زمان جنگ سرکار بوده است!؟

ضرغامی هم در پاسخ به این واکنش حسام آشنا از لغت زنانوبین استفاده کرد؛ همان کلمه‌ای که چند روز پیش و در جریان سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان و بازدید از همشهریان سرخه‌ای خود، جهانی شده بود! 
 

زنونابین کلمه‌ی سرخه‌ای به معنای «می‌دانم ولی نمی‌گویم!» است. این کلمه که کلیدواژه حسن روحانی در سخنرانی اخیرش بود، چند روزی نیز جز ترندهای شبکه های اجتماعی قرار داشت. تنها چند ساعت پس از این واکنشها اکانت حسام‌الدین اشنا از دسترس خارج شد!
 
منبع: مهر
کد مطلب: 658428
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *