چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - 19 Jun 2019
 
۰
۱

روایت وزیر بهداشت از آخرین دیدارش با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به آخرین دیدارش با مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی گفت: آیت‌الله هاشمی در آن دیدار به موقعیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد و گفت معلوم نیست که ما باشیم یا نه اما ایران آینده درخشانی دارد.
روایت وزیربهداشت از دیدار آخر با هاشمی رفسنجانی
به گزارش جهان نيوز، سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی امشب در نشست مسئولان و دست اندرکاران حوزه بهداشت و درمان کرمان و رفسنجان با گرامیداشت یاد آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و بیان خاطراتی از دیدار با ایشان اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی در آن دیدار به موقعیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد و گفت معلوم نیست که ما باشیم یا نه اما ایران آینده درخشانی دارد.

وی با بیان اینکه این آخرین روز عمر وی بود گفت: امید و آرزوی آیت‌الله هاشمی حل مشکلات ایران و موفقیت و پیشرفت کشور بود و رفسنجان با نام ایشان بین‌المللی و در عرصه جهانی شناخته شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی برای پیروزی انقلاب زحمات زیادی کشید افزود: وی برای تحقق آرمان‌های انقلاب تلاش‌های زیادی کرد و البته در جاهایی موفق و جاهایی ناموفق بود.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم راه این بزرگواران را ادامه دهیم گفت: تنها چیزی که نسل انقلاب را دلخوش می‌کند این است که در آن دنیا شرمنده بزرگان انقلاب نباشیم.

قاضی‌زاده‌هاشمی با اشاره به اینکه یکی از کارهای این دولت خدمات بهداشتی و درمانی بوده که مورد توجه این دولت بود افزود: اتفاقات بزرگی در این حوزه افتاده است و هدف این بوده که مردم زحمت و هزینه کمتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه دسترسی همه به امکانات بهداشتی و درمانی از جمله اهداف این دولت بود گفت: هدف این بود که 11 میلیون نفری که به واسطه مشکلات مالی بیمه نبودند بیمه شوند و آنهایی که بیمه هستند هزینه کمتری پرداخت کنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه افزایش تخت‌های بیمارستانی به بیش از 25 درصد نسبت به تاریخ ایران از جمله اهداف این دولت بود افزود: هدف این بود که دسترسی مردم در مناطق محروم به امکانات درمانی در کشور افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه متاسفانه فضای کشور یک فضای سیاسی است و در این فضا و در بین سیاسیون انصاف کمتر هویدا است گفت: این مسئله مانع از این می‌شود که گاهی بتوان از کسانی که کمک و خدمت کردند قدردانی کرد.    

منبع: تسنیم
کد مطلب: 657946
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
شنیده ایم در یکی هم از آخرین دیدارها پیشنهاد کاندید شدن برای ریاست جمهوری را به شما داده اند که در کنار روحانی کاندید شوید؟