دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 17 Dec 2018
 
۰

آغاز ثبت نام آزمون دستیاری از امروز

شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱
ثبت نام برای شرکت در چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از امروز شنبه ۱۷ آذرماه ۹۷ آغاز می شود.
آغاز ثبت نام آزمون دستیاری از امروز
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://www.sanjeshp.ir منتشر شده و داوطلبان از امروز شنبه ۱۷ آذر می‌توانند با توجه به شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام در این آزمون ثبت نام کنند.

داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون هستند که دارای شرایط عمومی زیر در تمام ادوار تحصیلی و مراحل شغلی باشند.شرایط اختصاصی نیز برای شرکت در این آزمون در دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر شده و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی اعلام شده است و عموم داوطلبان از امروز ١٧ آذر با مراجعه به سایت اینترنتی و تکمیل فرم تقاضـانامه ثبت نام نسـبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام لازم بعمل آورند.

هزینه ثبت نام ۶۰۰ هزار ریال (۶۰ هزار تومان) است و ۵۰۰۰ ریال (۵۰۰ تومان) بابت خدمات پیام کوتاه دریافت می‌شود که داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی sanjeshp.ir این هزینه ها را پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش آموزش پزشکی، آزمون کتبی چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی ۹۸ ساعت ٩ صبح روز پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ به طور همزمان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.
کد مطلب: 657414
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *