شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 15 Dec 2018
 
۰

فراخوان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت

شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 آذر ماه سال 97 را دریافت کرده اند، به خدمت سربازی فراخواند.
فراخوان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت

 

به گزارش جهان نيوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای از این مشمولان خواست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 روز دوشنبه 19 آذرماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان ها ساعت 7 تاریخ ذکر شده در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان دربرخواهد داشت.

همه مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز برای ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.
کد مطلب: 657385
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *