پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - 26 Nov 2020
 
۰
۱

کشور در بخش اقتصادی توانمندتر از دشمن است

پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
کد مطلب: 656977
 معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه کشور در بخش اقتصادی توانمندتر از دشمن است، گفت: مشکلات اقتصادی با تکیه بر ظرفیت های داخلی قابل حل است.
کشور در بخش اقتصادی توانمندتر از دشمن است
به گزارش جهان نيوز، سردار محمد رضا نقدی در یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با اشاره به اینکه کشور در بخش اقتصادی توانمند تر از دشمن است، اظهار داشت: کشور در حال حاضر دارای ظرفیت و پتانسیل های ارزشمندی از جمله انرژی و سوخت، نیروی جوان، جوانان نخبه و با استعداد، مواد معدنی، منابع ارزشمند و... و. است که مشکلات اقتصادی با تکیه بر این ظرفیت ها قابل حل است.

وی با اشاره با اینکه نهادینه کردن روحیه خودباوری از برکات انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: کشور به برکت انقلاب اسلامی در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفت و طی چهل سال گذشته شاهد موفقیت ها و پیروزی های ارزشمند هستیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در حال حاضر کشور با مشکلات اقتصادی روبرو شده است و اعتقاد داریم حل این مشکلات در برابر مشکلاتی که در طول چهل سال گذشته با آنها روبرو شدیم و پست سر گذاشتیم بسیار ساده تر است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مشکلات، توطئه ها و فتنه های بسیاری با توکل بر خدا و رشادت های شهدا پست سر گذاشته است، ادامه داد: مشکلات اقتصادی ایجاد شده ساده ترین مشکلات در طول تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مذاکره با دشمن بی نتیجه است، بیان کرد:دشمن قابل اعتماد نیست و باید با تاسی از سخنان رهبر معظم انقلاب به مسیر انقلاب بر گردیم و با تیکه بر توان داخلی مشکلات را حل کنیم.

وی با بیان اینکه برخی معتقد هستند که با مذاکره با دشمن، مشکلات معیشتی و اقتصادی حل می شود، ادامه داد: در جواب این افراد باید گفت دشمن قابل اعتماد نیست و باید برای حل مشکلات بر توان داخلی تکیه کرد تا مشکلات حل شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در ابتدای انقلاب منطق ما این بود از ظرفیت های داخلی برای حل مشکلات بهره گیری شود و این منطق در حال حاضر نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد:بهره گیری از توان و ظرفیت های داخلی و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی به جای مذاکره زمینه ساز حل مشکلات اقتصادی است و اقتصاد کشور درمان می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به برکات انقلاب اسلامی ایران، ادامه داد: انقلاب اسلامی برای کشور برکات بسیار زیادی در پی داشته است که مهمترین آن تبدیل ایران به قدرت بزرگ منطقه است.

وی بیان کرد: ایران در تمام حوزه های علمی، فناوری، بهداشت و درمان و... به پیشرفت های شگفت آوری دست یافته است و رتبه های قابل توجهی در بخش های مختلف کسب کرده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره که امنیت امروز جامعه مرهون خون شهدا است، ادامه داد: بر اساس روایت ها جایگاه شهدا در روز قیامت بسیار رفیع است.

وی با بیان اینکه خداند انسان را برای رسیدن به سعادت آفریده است، بیان کرد: شهدا سعادتمند ترین افراد هستند چرا که در مسیر رضای خداوند حرکت کردند.

وی با اشاره به برکات گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، بیان کرد: یادواره های شهدا کلاس درسی است که در ان می توان ایثار و از خودگذشتگی، مقاومت، ایمان به خدا و فداکاری آموخت.

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
واقعا ؛