پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - 21 Jan 2021
 
۰
۱

ناکارآمدی مسؤولان را پای انقلاب اسلامی ننویسید/ لزوم بازگشت تفکر انقلابی در بین مسؤولان

چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹
کد مطلب: 656956
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با بیان اینکه نباید مشکلات کنونی کشور و ناکارآمدی مسؤولان را به انقلاب اسلامی نسبت داد، گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات کشور به دلیل اشتباهات ما در انتخاب اصلح در انتخابات‌ها است.
ناکارآمدی مسؤولان را پای انقلاب اسلامی ننویسید
به گزارش جهان نيوز، محمدرضا نقدی عصر امروز در نشست تبیین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان چهارمحال و بختیاری گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته قابل مقایسه با نظام طاغوت و سایر حکومت‌های قبل از آن نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با بیان اینکه نباید مشکلات کنونی کشور و ناکارآمدی مسؤولان را به انقلاب اسلامی نسبت داد، افزود: مشکلات فعلی کشور دلایل متعددی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها اشتباهات ما در انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی است.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها ویژگی‌های انتخاب اصلح را بیان فرموده‌اند، اما متأسفانه ما در زمان انتخابات اولویت خود را بر سر موضوعات فرعی قرار می‌دهیم و نسبت به مسائل کلان کشور بی‌توجه هستیم، اما پس از پایان انتخابات به یاد مشکلات کشور مانند مشکلات اقتصادی می‌افتیم.

نقدی با اشاره به اینکه ما امروز مشکلی در راستای حل مسایل اقتصادی نداریم، خاطرنشان کرد: اگر تفکر انقلابی در بین مسؤولان کشور حاکم شود؛ دولتمردان رویکرد خود را تغییر دهند و بر ظرفیت‌های داخلی تکیه کنند، قطعا ما در جنگ اقتصادی پیروز میدان می‌شویم.

پیشرفت‌های چشمگیر جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان و اظهار کرد: جمهوری اسلامی در بخش‌های مختلف علمی، نظامی، صنعت، فن‌آوری، سلامت، معنویات، شعائر دین و ... پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و برخی از حوزه‌ها رتبه‌های ما ده‌ها برابر شده است.

وی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته با دستان خالی در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستاده است، تصریح کرد: مشکلات بسیاری را در طول این سال‌ها پشت سر گذاشته‌ایم، اما خوشبختانه مردم ما در برابر تمام تهدیدها و تحریم‌ها مقاومت کرده‌اند و اجازه ندادند دشمن حتی به یک وجب از خاک ما تجاوز کند و یا استقلال کشورمان را زیر سؤال ببرد.

مردم کشور ما انتقادات خود را بدون واهمه بیان می‌کنند
نقدی با اشاره به شرایط خفقان در دوران پهلوی و پادشاهان قبل از آن، گفت: مردم حتی اجازه کوچکترین انتقاد به پادشاهان را نداشتند و شاهد بودیم که مردم آزادی‌خواه در آن دوران در زیر سخت‌ترین شکنجه‌ها جان خود را از دست می‌دادند، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی مردم نظرات خود را آزادانه بیان می‌کنند و هیچ ترس و یا نگرانی در این رابطه در بین مردم وجود ندارد.

این مسؤول با بیان اینکه ما باید در موضوعات مختلف کشور به فرامین مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشیم، تشریح کرد: رهبری در مسائل مختلف کشور راهنمایی‌های بسیاری را به مردم و مسؤولان داشتند، اما متأسفانه ما از این توصیه‌ها غفلت کردیم و تبعات این نافرمانی امروز در جامعه مشهود است.

وی در ادامه با اشاره به فساد اخلاقی و اقتصادی پادشاهان و درباریان آن‌ها، بیان کرد: باتوجه به اینکه کشور ما یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان بود، اما مردم در فقر مطلق به سر می‌بردند و بیگانگان ثروت کشور ما را به بهانه‌های مختلف به تاراج می‌بردند.

نقدی اضافه کرد: با خواندن خاطرات پادشاهان و نزدیکان آن‌ها می‌توان وضعیت موجود در آن زمان را به‌خوبی متوجه شد که وضعیت فساد در درباریان چگونه بوده است، اما خوشبختانه انقلاب اسلامی به آن وضعیت پایان داد و امروز جمهوری اسلامی ایران سرور آزادی‌خواهان جهان است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان تأکید کرد: امروز مردم سالاری دینی در کشور ما حاکم است و مردمی که در زمان طاغوت حتی از امکانات اولیه برخوردار نبودند، امروز بدون حمایت ابرقدرت‌های جهان به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافتند.

منبع: فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حقیقت یاب
Iran, Islamic Republic of
ناکارآمدی مسؤولان را پای انقلاب اسلامی ننویسید
آقای نقدی!
این جمله ی مهم و گوهربار را اولین بار چند ماه بیش محمود احمدی نژاد در یکی از سفرهای استانی به مردم توصیه کردند...
از خودتان چه دارید؟!!!!!!!!!!