پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - 13 Dec 2018
 
۰
۱

همشهریان آقای رئیس چند پست دارند؟

چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴
رئیس فدراسیون دوومیدانی ارتباط خوبی با همزبانان خود دارد، به طوری که اکثر پست‌های فدراسیون و برخی سمت‌ها در این رشته در اختیار تنها دو نفر قرار دارد.
همشهریان آقای رئیس چند پست دارند؟
به گزارش جهان نيوز، مجید کیهانی در 2، 3 سال گذشته نشان داده است که با هرکسی نمی‌سازد و با توجه به اینکه گفته می‌شود او اکثر تصمیم‌ها را به تنهایی می‌گیرد، به همین دلیل انتصاب و استعفاهای زیادی در این فدراسیون رخ داده، اما ظاهرا هم زبانان و همشهریان وی رابطه خوبی با او دارند و به همین دلیل اکثر پست‌های فدراسیون را در اختیار گرفته‌اند.

حمیدرضا فردین پور که اصالتی کرمانشاهی دارد و همشهری کیهانی است، چندین پست را در فدراسیون در اختیار دارد. نایب رئیس فدراسیون، کارشناس خبره ورزشی و عضو هیات رئیسه فدراسیون، عضو سازمان تیم‌های ملی، مسئول کمیته آموزش فدراسیون و سرپرستی هیات تهران از جمله سمت‌های وی در دوومیدانی است.

او سال گذشته نیز رئیس هایت دوومیدانی کرمانشاه بود که جای خود را به فرد دیگری داد.

همچنین عباس فتحی که همزبان رئیس فدراسیون محسوب می‌شود، ریاست هیات دوومیدانی ایلام، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون و مسئولیت انجمن دوومیدانی آموزشگاه‌های کشور را برعهده دارد.

به گزارش فارس، اینکه چطور دو نفر در فدراسیون این همه سمت دارند در نوع خود جالب است و نکته قابل توجه‌تر اینکه چطور به همه این پست‌ها می‌توانند رسیدگی کنند!
کد مطلب: 656732
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Romania
اینکه چیزی نیست. یک آقایی در وزارت بهداشت ما مقام بالایی دارد علاوه بر آن استاد است، ، سالی چند ده مقاله تولید می کند، مطب دارد، و.....