شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 15 Dec 2018
 
۰

ساماندهی بارفروشان منطقه ۱۵

چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
شهردار منطقه ۱۵ از ادامه طرح ساماندهی بارفروشان خبر داد.
ساماندهی بارفروشان منطقه ۱۵
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا ، وحیدرضا محمدی ، با اشاره به ساماندهی بارفروشان خیابان شهرزاد در منطقه ۱۵  با بیان اینکه شهرداری با کمک پلیس، راهور و قوه قضائیه نسبت به احصاء و شناسایی بارفروشان اقدام کرده است گفت: حدود  ۴۰۰ تن بارفروش در راسته خیابان شهرزاد شناسایی شدند که از این میان، حدود ۱۲۰ خودروی وانت دارای پلاک مخدوش بودند.

وی با بیان اینکه زیرپل بعثت نیز به محلی برای فعالیت بارفروشان تبدیل شده بود که در حال حاضر با همکاری پلیس این محل تخلیه شده‌اند، گفت: اما تعدادی از این بارفروشان به سمت جلوی خیابان شهرزاد شیفت پیدا کردند اما حجم بارفروشان نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست و این نشان دهنده دستاوردهای برنامه ساماندهی است.

محمدی با بیان اینکه برخی از بارفروشان دارای سوءپیشینه هستند و برخی از خودورهای این افراد نیز دارای جرایم میلیونی است ادامه داد: برای ساماندهی بارفروشان نیازمند همکاری همه جانبه مقام قضایی، پلیس و... هستیم تا با هماهنگی این مراجع اقدامات خوبی در این حوزه رخ دهد.
کد مطلب: 656731
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *