يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - 23 Feb 2020
 
۰
۲

کلید تدبیر رئیس جمهور در گشودن بسیاری از قفل‌ها ناکام بوده/ روی دست‌های پینه بسته جهادگران بسیجی حساب کنید

سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵
کد مطلب: 656675
نماینده بسیج دانشجویی گفت: آقای رئیس جمهور ! دولت شما در حالی پنج سالگی خود را پشت سر گذاشته که کلید به اصطلاح تدبیر شما در گشودن بسیاری از قفلهای سیاسی و اقتصادی و فرهنگی ناکام بوده است.
روی دست‌های پینه بسته جهادگران حساب کنید
به گزارش جهان نيوز، امیرحسین نظری نماینده بسیج دانشجویی طی سخنانی در مراسم روز دانشجو در مقابل رئیس‎جمهور گفت: یکی از برکات نظام اسلامی ما همین جلسه امروز است . آنجا که یک دانشجوی ساده در مقابل یک مقام بلند پایه کشور آزادانه سخن میگوید و نقد می کند.

وی افزود: 16 آذر روزی است که شریعت رضوی ها، بزرگ نیاها و قندچی ها وضوی خون گرفتند تا نیکسون ها صف جماعت را برهم نزنند اما افسوس که باور های سیاست زده شما ، آن آرمان های بلند را به بازی گرفته است .

وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور ! دولت شما در حالی پنج سالگی خود را پشت سر گذاشته که کلید به اصطلاح تدبیر شما در گشودن بسیاری از قفلهای سیاسی و اقتصادی و فرهنگی ناکام بوده است. سرمایه های اقتصادی و انسانی و معنوی که در این پنج سال تباه شدند بر هیچ کس پوشیده نیست. از سقوط ارزش پول ملی و بیکاری جوانان گرفته تا تعطیلی صدها واحد تولیدی که بعضی از آنها حتی در زمان جنگ جهانی نیز فعال بودند . جای بسی تأمل است که تفکرات دولت شما توانست بلایی را بر سر اقتصاد کشور بیاورد که حتی جنگ جهانی نیز نتوانست !

این فعال دانشجویی گفت: یادتان می آید که می گفتید آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم که دیگر به یارانه احتیاجی نباشد؟ شد؟ می گفتید اعتبار را به پاسپورت ایرانی برمی گردانم و به پول ملی عزت می دهم؟ شد؟ میگفتید با آمدن برجام تمامی تحریم ها بالمرّه و در روز اجرای توافق لغو خواهد شد؟ شد ؟ آقای روحانی ! چجور آب و صابون بیاوریم و رویتان را بشوییم ؟!

وی افزود: دولتی که در آن تفکر لیبرالی و سرمایه داری آنگونه حاکم است که در آن نقد امام معصوم مجاز است اما انتقاد از رئیس جمهور ممکن الخطا با بیش از 50 نوع اهانت پاسخ داده می شود و بعضا منتقدین با شکایت همان دولت مدعی آزادی بیان راهی زندان می شوند و انسان ، در آن کالایی تعریف شده ، که ارزش آن را با اسکناس می سنجند ! چگونه میتواند انسان را به مسیر سعادت راهنمایی کند و عدالت اجتماعی را محقق سازد ؟!

نظری تاکید کرد: البته تجربه نشان داده است که این سوالات معمولا با منحرف کردن جهت مطالبات مردم با یک جنگ روانی جدید پاسخ داده می شود پس بیش از این ادامه نمی دهم.

وی ادامه داد: ما شنیده ایم اما شما دیده اید روزگاری را که موشک های صدام دیوانه ، نه ! به گواه تاریخ بیش از پنجاه کشور دنیا ، بی رحمانه در آسمان تهران جولان میدادند اما امروز ما میبینیم که جولان و تمامی اراضی اشغالی ، گوشت زیر دندان ماست و گنبد آهنین فقط نظاره گر اصابت شاهکار های نقطه زن فرزندان معنوی طهرانی مقدم است !

این فعال دانشجویی تاکید کرد: آن روز چشمان ما به دست اجانب بود برای گرفتن چند متر سیم خاردار ! اما امروز چشمان حیران عالمیان ، نظاره میکند عظمت و شکوه اقتدار و پیشرفت علمی ملت بزرگ ایران را ! شاهدانش هم شهدای هسته ای
وی افزود: جناب رئیس جمهور ! ما امیدواریم! خیلی هم امیدواریم. ما در بسیاری از عرصه های علمی ، نظامی ، پژوهشی ، ارزشی و ورزشی ، منطقه ای و جهانی نسبت به آغاز انقلاب پیشرفت های شایانی داشته ایم ! بعضا حتی ورای محاسباتمان! این دستاوردها اما میسر نشد مگر با کارجهادی و مدیریت انقلابی!

نظری تاکید کرد: امروز اما در چهل سالگی انقلاب که سن بلوغ و پختگی است در برخی حوزه های مدیریتی جنابعالی ، آنگونه که باید در  طراز انقلاب اسلامی عمل نمی شود ! سوال مشخص  ما جوانان از شما این است که تا چه اندازه در ارتقا و پیشرفت دولتتان در حد و طراز گفتمان انقلاب اسلامی موفق بوده اید؟!

نماینده بسیج دانشجویی ادامه داد: آقای رئیس جمهور!  غرب در سراشیبی افول است و چنگ زدن به ریسمان پوسیده آن ها کسی را نجات نمیدهد ! بجای آن به حبل الله متمسک شوید ! به خدا سوگند که رسیدن به مقصد سعادت و کمال از مسیر بندگی خدا سریع تر از مسیر بردگی کدخداست! 

وی افزود: آقای روحانی ! زمین خوردن شما زمین خوردن ماست ! شما فرزند این انقلابید ! میخواهید با کمک هم از مشکلات عبور کنیم ؟! بسم الله ! به دانشگاه و جوانان دانشگاهی اعتماد کنید ! مدیران لایق ! نه آنان که در لفظ بلکه آنان که از عمق جان به اقتصاد مقاومتی معتقدند را به کار بگیرید !

نظری گفت: دوستان را باید در سختی ها شناخت ! آنانکه تا دیروز دولت فخیمه جنابتان را رحم اجاره ای خود می خواندند امروز بیرحمانه دم از عبور از شما می زنند! و اکنون این ما مردمیم که برادرانه و دوستانه، همچون گذشته بی هیچ چشم داشت دست یاری به سمت شما دراز کرده ایم و علی رغم انتقاداتمان، یک تار موی شما را به هزار هزار نفر از اجانب نمی فروشیم! برای رشد و پیشرفت ایران عزیزمان ، روی دست های پینه بسته جهادگران بسیجی هم حساب کنید !

منبع: فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دمش گرم، حرف حساب جواب نداره
Iran, Islamic Republic of
مسولين دست پنبه اي تدبير و اميد ابي ازشون در اين شش سال گرم نشد