جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - 24 May 2019
 
۰
۷

امروز در دانشگاه امیرکبیر چه خبر بود؟

سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷
اتفاقات امروز دانشگاه امیرکبیر که موجب برهم خوردن آرامش این دانشگاه و مجروح شدن تعدادی از دانشجویان شده، صدای اعتراض بسیاری از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر را درآورد.
امروز در دانشگاه امیرکبیر چه خبر بود؟
به گزارش جهان نيوز، اتفاقات امروز دانشگاه امیرکبیر که موجب برهم خوردن آرامش این دانشگاه شده بود، موجب اعتراض بسیاری از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر شد.

* توزیع شب‌نامه برای برگزاری یک تجمع غیرقانونی
یکی از فعالان دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در این رابطه به فارس گفت:‌ روز گذشته افرادی ناشناس شب نامه‌هایی توزیع کردند که طی آن دانشجویان را به یک تجمع غیرقانونی فرا می خواندند و این شب‌نامه‌ها هم در سرتاسر دانشگاه و خوابگاه ها پخش شد. امروز هم چنین جنجالی را به پا کردند.

وی ادامه داد: افرادی که هر از چند گاهی به صورت ناشناس دست به اقدامات این چنینی می‌زنند و اهداف سیاسی و آشوب طلبانه شان را پشت شعارهای زیبای صنفی و معیشتی پنهان می کنند آن قدر هویت خود را مخدوش می دانند که از نشان دادن آن در این وقایع هراس دارند.

* نقش تشکل‌های دولت‌ساخته در اتفاقات امروز
یکی دیگر از دانشجویان هم در این رابطه گفت: این مسئله بر همه دانشجویان امیرکبیر روشن است که همواره عده‌ای دانشجو نما پشت قضایای این‌چنینی دانشگاه هستند.

وی افزود: عده ای دانشجونما منتصب به « انجمن دانشجویان ترقی خواه» و سایر تشکل‌های دولت ساخته دانشگاه که گویا ایام انتخابات و حمایت کورکورانه و مصرانه شان را از مدیریت لیبرالیسم فراموش کرده اند حال به جای پاسخگویی، اقدام به برگزاری تجمعی کردند که در ظاهر خود را حامی قشر مستضعف معرفی کنند، ولی در حقیقت از دولت روحانی عبور کرده و می‌خواهند زنده بمانند.

* ضرب و شتم یکی از دانشجویان دختر توسط ساختارشکنان
یکی از دانشجویان دیگر هم به فارس گفت: اینها به بهانه مشکلات معیشتی چنین سر و صدایی راه انداختند اما  تنها چیزی که در این تجمع مثلا اقتصادی دیده نشد سر دادن شعار های اقتصادی از جانب این عده بود.

وی افزود: البته این داستان تازه ای نیست چرا که این افراد همواره اهداف سیاسی‌شان را پشت مطالبات مردم پنهان می کنند.

وی اظهار داشت: اما اینبار دانشجویان انقلابی با حضور در صحنه ی دانشگاه و سر دادن شعارهایی که حقیقتا رنگ دفاع از مستضعفین و اعتراض به وضعیت  اقتصادی داشت، اجازه سواستفاده را به سواستفاده گران ندادند.

این دانشجو اظهار داشت: دانشجویان متاسفانه با رفتارهای وحشیانه و خشونت آمیز و منافی محیط دانشگاه و فرهنگ دانشجویی از جانب آن دانشجونماها مواجه شدند و در نهایت با حمله به یکی از دانشجویان انقلابی دختر و ضربه‌ای که سر او وارد کردند کار او را به بیمارستان کشاندند.

منبع: فارس
کد مطلب: 656662
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


France
ها ها دانشجویان انقلابی که اصلا کاری نمی کنن ، یک مشت دانشجو الاف که زحمت کشیدن و بدون سهمیه امدن شلوغ کردن خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
یا نمیدونی دانشگاه و کنکور چیه

یا نمیدونی سهمیه چیه اصلا
فقط تو میدونی ، فقط تو می فهمی و بقیه اکثریت هیچی نمی فهمند .
Iran, Islamic Republic of
اينها فهميدن كه ژن خوب نيستند
Iran, Islamic Republic of
فهميدن يك جور هاي سركارند و بعد از فارغ التحصيل شدن بيكار وعلاف و اقازاد ها يك ضرب پست رياست ميگيرند
Iran, Islamic Republic of
هيچي همه جا ارومه من چقدر خوشبختم
فارس= نامعتبر
Iran, Islamic Republic of
با احترام... همین که با جمله ی "منبع=فارس" مواجه می شوم از خواندن خبر پشیمان و به صحت مطالب شک می کنم. چون اخبار فارس عموما جانبدارانه است و استقلالی درا ین خبرگزاری وجود ندارد...