دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - 27 May 2019
 
۰

بسته‌های حمایتی از افراد آسیب‌پذیر در بودجه ۹۸

سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
عضو فراکسیون امید مجلس جزئیات جلسه این فراکسیون با رئیس سازمان برنامه و بودجه را تشریح کرد و گفت: سعی شده مبلغی برای بسته‌های حمایتی از افراد آسیب‌پذیر در بودجه سال آینده لحاظ شود.
بسته‌های حمایتی از افراد آسیب‌پذیر در بودجه ۹۸
به گزارش جهان نيوز، بهرام پارسایی، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در حاشیه جلسه علنی امروز پارلمان، با حضور در جمع خبرنگاران درباره جلسه فراکسیون امید با رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در این جلسه درباره لایحه بودجه سال 98و تمهیداتی که دولت در این لایحه دیده از سوی رئیس سازمان برنامه بودجه به نمایندگان توضیح داده شد.

وی با بیان اینکه نمایندگان عضو فراکسیون نیز در این جلسه نظرات خود را درباره بودجه 98 ارائه کردند، ادامه داد: بر اساس نظر اعضای فراکسیون امید، در برخی موارد، بودجه باید مدیریت شود و جمع بندی لازم صورت گیرد. زیرا با توجه به بحث تحریم و احتمال کاهش بودجه، برنامه‌ریزی جدی و عملیاتی باید لحاظ شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس تصریح کرد: بحث بسته‌های حمایتی از افراد آسیب‌پذیر نیز در این جلسه مطرح  است و سعی شده  بین 10 تا 15 هزار میلیارد تومان برای این موضوع در نظر گرفته شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس ادامه داد: نوبخت در این جلسه واقعیاتی درباره بودجه 98 به نمایندگان ارائه کرد و بنا شد جزئیات بیشتر در صحن علنی مجلس ارائه شود.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 656575
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *