دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - 27 May 2019
 
۰

ماجرای نامه فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش

سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
دیروز جلسه اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد و خبری از استعفای مدیران بازنشسته نبود!
ماجرای نامه فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش
به گزارش جهان نيوز، در خبری که سایت فدراسیون فوتبال در مورد ماجرای بازنشسته ها منتشر کرده است این چنین آمده است:« مبحث قانون منع بکارگیری بازنشستگان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در اینباره با اشاره به ارسال دو نامه قبلی به وزیر محترم ورزش و جوانان مبنی بر ادامه فعالیت هیات رئیسه فدراسیون بار دیگر ضمن تاکید بر رعایت قانون و اولویت بودن آن تصریح کردند در انتظار اعلام نظر وزیر محترم ورزش و جوانان جهت ادامه فعالیت خود هستند تا طبق نظر وزیر ورزش عمل گردد.»
 
جالب اینکه نامه فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش و جوانان دو ماه قبل ارسال شده است. همان زمانی که بحث اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته ها در نهادهای دولتی مطرح بود. اما فدراسیون فوتبال در نامه ای که برای وزیر ورزش و جوانان فرستاده است از وزیر خواسته مشخص کند که فدراسیون فوتبال نهاد دولتی به شمار می رود یا نه؟

اگر فدراسیون فوتبال نهاد دولتی است پس همه مدیران بازنشسته خود را موظف به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته ها می دانند و از سمت خود استعفاء می دهند و اگر فدراسیون فوتبال بر اساس اساسنامه نهاد غیر دولتی بشمار می رود نباید مجری قانون مورد اشاره باشد.
 
جالب اینجاست در اساسنامه فدراسیون فوتبال به صراحت اشاره شده فدراسیون فوتبال نهاد غیر دولتی بشمار می رود. جالب اینکه پیش تر امیر رضا خادم، معاونت استان ها در نامه ای که برای فدراسیون فوتبال فرستاده بود به صراحت اساسنامه فدراسیون فوتبال را تایید کرد و اذعان داشت فدراسیون فوتبال نهاد غیر دولتی بشمار می رود.
 
فریدون اصفهانیان، یکی از اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال در این باره می گوید:« به هر حال هر چه قانون بگوید ما موظف به اجرای آن هستیم اما دو ماه قبل نامه‌ای به وزارت ورزش دادیم تا تکلیف ما مشخص شود و منتظر هستیم تا این جواب به دست ما برسد و ببینیم باید چه کنیم.»
 


منبع: ورزش سه
کد مطلب: 656541
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *