دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 17 Dec 2018
 
۰

پخش استوری فقط برای دوستان نزدیک ممکن شد

دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲
شبکه اشتراک عکس و ویدئو اینستاگرام قابلیتی را رونمایی کرده که می‌تواند شروعی برای ایجاد تغییرات بیشتر در زمینه خصوصی‌سازی اکانت‌ها باشد.
پخش استوری فقط برای دوستان نزدیک ممکن شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، اینستاگرام از سال پیش به دنبال تغییراتی در سطح اپلیکیشن خود برای طراحی مجدد لیست دوستان بود که در اخبار از آن با نام Favorites یاد شد.

حال با گذشت مدت زمانی چشم‌گیر از معرفی اولیه این طرح ابداعی، از اشتراک‌گذاری خصوصی برای اپلیکیشن خود رونمایی کرده و نام آن را «دوستان نزدیک» گذاشته است؛ تا از این پس انتشار استوری‌ها به شکل اشتراک‌گذاری برنامه‌ریزی شده درآید.

برای استفاده از این ویژگی جدید، دوربین بخش استوری اپلیکیشن را باز کنید و یک عکس یا ویدیو بگیرید؛ حالا، متوجه دایره‌ای سبز رنگ که روی آن یک ستاره وجود دارد خواهید شد که از طریق آن می‌توانید لیست دوستان را تشکیل دهید.

اینستاگرام همچنین در تبی دیگر، بر اساس فعالیت‌های گذشته شما و دوستانتان، برخی افراد را برای اضافه کردن به لیست دوستان نزدیک پیشنهاد می‌کند.

بعد از انتخاب دوستان نزدیک، کافیست مجددا روی دایره سبز رنگ بزنید تا استوری تنها برای این افراد ارسال شود؛ بعد از انجام این کار، افرادی که در این لیست قرار گرفته باشند، دور عکس پروفایل شما در بخش استوری‌ها، یک دایره سبز رنگ خواهند دید که نشان می‌دهد شما آنها را در این لیست قرار داده‌اید.

از طرف دیگر، افرادی که وارد این لیست می‌شوند یا از آن حذف می‌شوند هیچ اعلانی دریافت نخواهند کرد.
 
کد مطلب: 656369
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *