چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - 19 Dec 2018
 
۰
برای این جانباز دعا کنید

جزئیات حمله مسلحانه به جانباز و همرزم "شهید همت" + عکس

يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
چند روزی است بستری شدن یکی از همراهان «شهید همدانی» و همرزم قدیمی «شهید همت» در یکی از بیمارستان های تهران در فضای رسانه ای منتشر می شود .
به گزارش پایگاه خبری شهدای ایران؛ چند روزی است بستری شدن یکی از همراهان «شهید همدانی» و همرزم قدیمی «شهید همت» در یکی از بیمارستان های تهران در فضای رسانه ای منتشر می شود .
 
جزئیات حمله مسلحانه به جانباز و همرزم

جانباز دکتر «علی ثابت» که استاد دانشگاه می باشد در حالی که هم اکنون در بیمارستان بستری است، می گوید: همزمان با اربعین حسینی عده ای ناشناس در اهواز در مقابل درب منزلش و در حالی که قصد رفتن به دانشگاه را داشته به وی حمله مسلحانه کرده اند و حتی درب خانه شان هم در اثر اصابت گلوله سوراخ شده است و مدت هاست در اثر عفونت های ناشی از این جراحت که عوارض شیمیایی زمان جنگش را هم تحت تأثیر قرار داده است در بیمارستان بستری است!
 
جزئیات حمله مسلحانه به جانباز و همرزم

وی در رابطه با عوامل این حادثه می گوید در منطقه اهواز و خوزستان گاهی این اتفاقات می افتد و علتش هنوز مشخص نیست و در دست پیگیری است.

دکتر ثابت ادامه داد: از همان روز نخست به مراجع قضایی و انتظامی و دیگر مراجع ذی صلاح مراجعه کرده و شکایت نموده است و مدارک ضربت گلوله هم موجود است اما تاکنون کسی برای او کاری انجام نداده است!
 
جزئیات حمله مسلحانه به جانباز و همرزم

وی که هنوز درصد جانبازی زمان جنگش را هم از بنیاد شهید نگرفته است می گوید من درخواستی از مسئولان برای رسیدگی به خودم ندارم اما حداقل انتظار شناسایی این عوامل و برخورد  با ایشان است.

پایگاه خبری شهدای ایران از مسئولان ذی صلاح در خواست دارد ضمن رسیدگی به وضعیت این جانباز عوامل این حادثه را شناسایی و با ایشان برخورد کند.
کد مطلب: 656096
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *