دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - 27 May 2019
 
۰
کوروش تهامی:

پژمان‌جمشیدی برای جایگاهش تلاش کرده است

يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
بازیگر فیلم رگ خواب گفت: بدون شک حضور چهره های اینستاگرامی در سینما و در عرصه بازیگری روش درست و پسندیده‌ای نیست. در هیچ حرفه‌ای نمی‌توان هرکسی را بدون پیش زمینه وارد کرد. البته افرادی که به این سادگی وارد عرصه بازیگری می‌شوند به طور معمول ماندگار نمی‌شوند.
پژمان‌جمشیدی برای جایگاهش تلاش کرده است
به گزارش جهان نيوز، کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در یک اثر سینمایی به تهیه کنندگی محسن علی اکبری هستم که به امید خدا برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.

وی درباره احتمال حضور دوباره خود در جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: گمان نمی‌کنم که امسال فیلم کروکودیل راهی جشنواره فیلم فجر شود اما فیلم احمد کاوری با نام "اعتراف با دور تند" به همراه همین فیلم تازه‌ای که در آن بازی می‌کنم دو اثری هستند که با آنها راهی فجر خواهم شد.

حضور چهره‌های اینستاگرام در عرصه بازیگری درست نیست/پژمان جمشیدی برای جایگاهش تلاش کرده است////////////////////////یکشنبه
بازیگر فیلم رگ خواب در مورد احتمال دریافت جایزه از جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: در هر صورت من بازیگری نیستم که به راحتی هر نقشی را قبول کنم و کارنامه‌ کاری‌ام این صحبت را تایید می‌کند. من همواره برای ایفای درست و خوب نقش تمام تلاشم را انجام می‌دهم و بقیه را به خدا می‌سپارم زیرا تجربه حضور فیلم درجه یک رگ خواب در جشنواره فیلم فجر نشان داد که همواره جایزه به بهترین‌ها نمی‌رسد و به نوعی آن فیلم در جشنواره مورد بی تفاوتی واقع شد.

وی در رابطه با حضور چهره‌های اینستاگرامی معروف به واینر به عرصه بازیگری اضافه کرد: بدون شک حضور چهره های اینستاگرامی در سینما و در عرصه بازیگری روش درست و پسندیده‌ای نیست. در هیچ حرفه‌ای نمی‌توان هرکسی را بدون پیش زمینه وارد کرد. البته افرادی که به این سادگی وارد عرصه بازیگری می‌شوند به طور معمول ماندگار نمی‌شوند.

حضور چهره‌های اینستاگرام در عرصه بازیگری درست نیست/پژمان جمشیدی برای جایگاهش تلاش کرده است////////////////////////یکشنبه
بازیگر سریال زیر تیغ در همین راستا اذعان کرد: البته گاهاً برای یک نقش خاص از همان دست آدم برای ایفای نقش انتخاب می‌کنند تا زحمت و تلاشی برای در آوردن نقش صورت نگیرد. در این مورد خبری از بازیگری نیست زیرا آنها خودشان هستند و نقشی بازی نمی‌کنند.

وی با جداکردن نام پژمان جمشیدی از برخی بازیگرانی که از رشته‌های دیگر وارد این عرصه شده‌اند افزود: حضور هرچند پژمان جمشیدی اتفاقی وارد عرصه بازیگری شد اما به هر صورت طی این سالها تلاش زیادی را انجام داد. جمشیدی مطالعه کرد و به سمت تئاتر رفت تا بتواند رشد کند. در این زمانه‌ای که همه چیز سهل الوصول شده تلاش پژمان جمشیدی قابل توجه است اما ورود فردی که هیچ دغدغه‌ای در بازیگری ندارد کاملاً اشتباه است.

بازیگر فیلم کروکودیل در همین رابطه اذعان کرد: برخی بدون هیچ انگیزه، تلاشو دغدغه‌ای و تنها به واسطه نامشان وارد بازیگری می‌شوند. اینها بدون شک جای بسیاری از بازیگران جوان تئاتر را می‌گیرند که سالها در این عرصه تجربه کرده اند اما هیچگاه امکان دیده شدن نداشته‌اند. البته این را هم بگویند نمی توان گفت الزاماً همه بازیگران تئاتری گنجایش حضور در سینما را دارند.

منبع:میزان
کد مطلب: 656067
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *