پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - 21 Nov 2019
 
۰
۱

افزایش قیمت آب شرب تهرانی‌ها از اول آذر

دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱
کد مطلب: 651702
از ابتدای آذرماه سال جاری یعنی ۸ روز دیگر، تعرفه مصرف آب شرب در تهران به مقدار ناچیزی حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان در هر قبض، افزایش می یابد.
افزایش قیمت آب شرب تهرانی‌ها از اول آذر
به گزارش جهان نيوز، در جلسه مشترک مردادماه شورای اسلامی شهر تهران با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مصوب شده بود تا قیمت مصرفی آب شرب تهران از 7 تا 15 درصد افزایش یابد.

محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خصوص زمان اعمال مصوبه تابستانی شورای شهر تهران گفت: بر اساس مجوزی که شورای اسلامی شهر تهران داده از تاریخ اول آذرماه سال جاری افزایش تعرفه مصرف آب شرب در تهران اعمال می شود.

وی افزود: این میزان به طور متوسط برای هر خانواده در پایین شهر 1000 تومان و در بالای شهر 2000 تومان خواهد بود.

بختیاری در خصوص چگونگی محاسبه این مقدار افزایش تعرفه آب گفت: طبق فرمولی که در قالب همان تعرفه گذاری پلکانی اجرایی می شود، ممکن است خانواده ای بر روی قبض ماهیانه خود حتی افزایشی 200 تومانی را هم شاهد نباشد که کاملا این میزان افزایش بر اساس میزان مصرف خواهد بود.

وی ادامه داد: برآورد ما این است که بر اساس میزان مصرف مشترکان تهرانی، با اعمال تعرفه گذاری جدید از اول آذرماه، هر خانواده در پایین شهر به طور متوسط شاهد افزایش 1000 تومانی در قبوض مصرفی آب خود و در بالای شهر به طور متوسط شاهد افزایش 2000 تومانی در هزینه قبوض مصرف آب خود باشند که رقمی ناچیز است.

منبع: تسنیم

 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رضا
Iran, Islamic Republic of
یک فرهنگی اززمان مصیبت بار به اصطلاح سازندگی درمدیران دولت ایجادشد که برای کنترل میزان مصرف فقط اقدام به گرانی کنن ولی هیچ چشم بینا وگوش شنوایی نیست که ببینه که افزایش قیمت هیچ تاثیری درهیچ کالا یاخدمتی ازنظر میزان مصرف نداشته