يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - 26 May 2019
 
۰

وزیر اقتصاد: در مقابله با تحریم‌ها کارکشته شده‌ایم

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
وزیر اقتصاد گفت: در مقابله با تحریم‌ها از ابتدای انقلاب کارکشته شده‌ایم.
وزیر اقتصاد: در مقابله با تحریم‌ها کارکشته شده‌ایم
به گزارش جهان نيوز، فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در حاشیه همایش استانداران سراسر کشور که امروز (19 آبان) در وزارت کشور برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: از تمام فرصت‌ها برای مقابله با دشمن در زمینه اقتصاد استفاده خواهیم کرد و در مقابله با تحریم‌ها از ابتدای انقلاب کارکشته شده‌ایم.

وی با بیان اینکه برنامه‌های مناسبی برای مقابله با تحریم‌های اقتصادی تدوین شده است، افزود: در روز تعطیل هم کارگروه‌های اقتصادی فعال هستند و نشست خود را برگزار می‌کنند و از تمام امکانات برای پیشبرد اقتصاد کشور استفاده می‌کنیم.

وزیر اقتصاد با تأکید بر اینکه عبور از شرایط تحریم سخت نیست، عنوان کرد: دستگاه‌های ذی‌ربط برنامه‌ریزی کاملی برای این موضوع دارند و کمی باید سختی را تحمل کرد و ابتدا مسئولان باید سختی را تحمل کنند.

دژپسند در پاسخ به سؤالی درباره تعداد بازنشستگان وزارت اقتصاد اظهار داشت:

بازنشستگان این وزارتخانه در مسئولیت‌های خود فعالیتی ندارند و هیچ بازنشسته‌ای نداریم.

وی در پاسخ به سؤالی درخصوص تحریم‌های آمریکا و میزان سرمایه‌گذاری خارجی با اعمال این تحریم‌ها اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد از ظرفیت‌های داخلی و بومی استان‌ها استفاده شود و بتوانیم عملکرد خوبی در جذب سرمایه‌گذاری خارجی داشته باشیم.

وزیر اقتصاد با تأکید بر اینکه "درصدد هستیم نظام مالیاتی و گمرکی کشور را چابک کنیم"، ادامه داد: جلسه مشترک وزارت اقتصاد با استانداران برای حل مشکلات و اصلاح نظام بانکی تشکیل خواهد شد که قطعاً سرعت کار را افزایش خواهد داد.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 651127
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *