چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 24 Apr 2019
 
۰
شیخ سلمان:

حمایت هزار درصدی ما را در کنار خود ببینید

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
فوتبال ایران فقط مختص تیم ملی بزرگسالان نیست در تمام رده ها شما موفق بوده اید از فوتسال تا همین نتایج فوتبال ساحلی و بخصوص فوتبال زنان بسیار موفق هستید و این موضوع موجب سربلندی فوتبال آسیاست.
حمایت هزار درصدی ما را در کنار خود ببینید
به گزارش جهان نيوز، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در دیدار خود با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: از نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران یکی از کشورهای برتر در فوتبال آسیاست؛ فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۷ بعنوان بهترین فدراسیون انتخاب شد و این نشان دهنده کار و تلاش زیاد است و نمایشی که تیم ایران در جام جهانی 2018 داشت تحسین اروپایی ها را هم بدنبال داشت و من بعنوان یک آسیایی از این نمایش قدرتمند تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه بسیار لذت بردم.

او افزود: فوتبال ایران فقط مختص تیم ملی بزرگسالان نیست در تمام رده ها شما موفق بوده اید از فوتسال تا همین نتایج فوتبال ساحلی و بخصوص فوتبال زنان بسیار موفق هستید و این موضوع موجب سربلندی فوتبال آسیاست.

حمایت هزار درصدی ما را در کنار خود ببینید
ما برای رفع مشکلات فوتبال ایران و بخصوص باشگاهها کمک های زیادی کردیم و تلاش خود را برای ارتباط بیشتر و بهتر بین اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا بکار می گیریم.

فوتبال بعنوان ورزش اول ایران از نظر ما محسوب می شود و از شما تقاضا می کنم بصورت نزدیکتر کار کنیم و روابط کنفدراسیون فوتبال آسیا و ورزش ایران صمیمانه و دوستانه است.

شیخ سلمان سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان را برادر خود خطاب کرد و گفت : شما حمایت هزار درصدی ما را برای فوتبال ایران در کنار خود ببنید و هدف ما حفظ اتحاد و انسجام خانواده فوتبال است.

در  پرونده میزبانی ایران و عربستان رای CAS را اجرا می کنیم
شیخ سلمان در خصوص موضوع میزبانی ایران از تیم‌های عربستانی گفت: این مسئله ای بوده که در این روزها در کمیته مسابقات آسیا نیز مطرح شد و همچنین دو روز پیش دادگاه عالی سوئیس در مورد آن رأی خود را صادر کرده است که این رای بالاتر از همه آراء است و ما نمی‌توانیم روی این رای صحبت کنیم و هر چه باشد اجرا خواهیم کرد اما تا آنجایی که به ما مربوط می شود تمام تلاش مثبت خود را برای حل شدن این موضوع خواهیم کرد.

ایران در جام ملت‌های آسیا شانس زیادی برای قهرمانی دارد
شیخ سلمان ایران را شانس قهرمانی برای جام ملتهای آسیا دانست و گفت : ایران در جام ملتهای آسیا شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 651030
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *