جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 26 Apr 2019
 
۰

خرید و فروش کارت ‌ملی بیرون ورزشگاه ‌آزادی!

شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
طریقه جدید خرید بلیت، باعث شد تا دلالهای اطراف ورزشگاه آزادی به خرید و فروش یک روزه کارت ملی بپردازند! اتفاقی که برای اولین بار در فوتبال ایران می افتد.
خرید و فروش کارت ‌ملی بیرون ورزشگاه ‌آزادی!
به گزارش  جهان نيوز، در حالی که حدودا 18 ساعت تا آغاز بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی باقی مانده است خلاقیت ها برای دلالی بلیت های بازی به اوج خود رسیده است و در حالی که جاسازی گیت های جدید، دلالها را دچار محدودیت کرده است راه جدیدی برای فروش گران قیمت بلیت ها در بازار سیاه به وجود آمده است.

همان طور که در روزهای اخیر و پس از گذاشتن گیت های ورودی به ورزشگاه آزادی، تقریبا اغلب فوتبالدوستان به پروسه بلیت خریدن آگاهی پیدا کردند پس از ورود به سایت خرید بلیت و ثبت کد ملی، در روز مسابقه، باید پشت گیت ورودی حاضر شد و کارت ملی هوشمند را داخل محفظه تعیین شده قرار داد و سپس بلیت کاغذی با تشکیل کد ملی ثبت شده به صوت خودکار صادر خواهد شد. همین اتفاق باعث شده تا دلال های دور ورزشگاه آزادی دستشان از بلیت کاغذی کوتاه بماند و آنها برای رفع این نقصان راه حلی جدید بیندیشند.

بدین ترتیب بلیت فروشان حاضر در بازار سیاه، کارت های ملی ثبت شده برای خرید بلیت را از صاحبان شان به مدت یک روز خریداری می کنند و آن را به قیمت گذافی به خریداران منتقل می کنند. آنها در روز فردای دیدار فینال، کارت ها را پس گرفته و به صاحبان اصلی شان تحویل خواهند داد!

نکته جالب در این باره اینکه در حال حاضر حداقل قیمتی که برای بلیت های روز شنبه و البته در طبقه دوم ارائه می شود مبلغ یک میلیون تومان است. مبلغی که شاید در نهایت تعدادی از انبوه نفرات حاضر در دور و بر ورزشگاه آزادی را راضی به خرید کند.

منبع: ورزش سه
کد مطلب: 650977
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *