شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 17 Nov 2018
 
۰
۱

انتقاد آیت‌الله نوری‌همدانی از کاهش ارزش پول ملی‌

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
مرجع تقلید شیعیان گفت: وقتی می‌خواهیم یک[هزار] دینار عراقی بگیریم باید ۱۳هزار تومان پول بدهیم، پول ما کم‌ارزش شده، چرا باید پول ما این‌قدر بی‌ارزش باشد؟
انتقاد آیت‌الله نوری‌همدانی از کاهش ارزش پول ملی‌
به گزارش جهان نيوز، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با رئیس ستاد مرکزی اربعین، ضمن قدردانی از زحمات اعضای ستاد مرکزی اربعین اظهار داشت: شما خدمت بزرگی انجام دادید که دارای اهمیت بسیاری است.

‌مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: ابتدا در هر کاری باید به‌فکر مدیریت بوده و همه کارها باید تحت نظر یک مدیر انجام شود، باید همه کارها مورد ارزیابی گرفته و نقاط قوت و ضعف شناسایی شود و کسانی که عاقل و عادل هستند مدیریت کار را به‌عهده بگیرند.

آیت‌الله نوری همدانی با بیان بعد اقتصادی مراسم پیاده‌روی اربعین گفت: هزینه و بودجه باید در هر کاری معین باشد، پیاده‌روی اربعین از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و مسئله اقتصادی در این مراسم بسیار مهم است چراکه 20 میلیون زائر در مراسم اربعین شرکت می‌کنند.

وی با بیان کم‌ارزش بودن پول ایران در برابر دینار عراقی در شرایط کنونی تصریح کرد: وقتی می‌خواهیم یک[هزار] دینار عراقی بگیریم باید 13 هزار تومان پول بدهیم، پول ما کم‌ارزش شده است، چرا باید پول ما این‌قدر بی‌ارزش باشد؟ گرفتاری مردم همین است و این نقصی بوده که وجود دارد.

‌آیت‌الله نوری همدانی با تصریح به اینکه باید در برابر ترامپ و امثال ترامپ ایستاد، ادامه داد: باید با عراق و افراد تأثیرگذار صحبت و این جمعیت را در یکجا جمع کرده و نمایش عظیم پیاده‌روی اربعین را به جهانیان عرضه کنیم.

مرجع تقلید شیعیان با بیان بعد فرهنگی مراسم پیاده‌روی اربعین ابراز کرد: یک مدیریتی و هماهنگی در پیاده‌روی باید باشد تا پیام این حماسه عظیم را به جهانیان رسانده و پیام اربعین امام حسین(ع) را به آن‌ها ابلاغ کنیم.

آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: ستاد مرکزی اربعین از همه جهت با قدرت عظمت اسلام و مسلمین را به جهانیان ابلاغ کند، بنابراین ازلحاظ مدیریت، اقتصاد و فرهنگ باید اقدامات لازم صورت گیرد تا ان شاء الله سال آینده این مراسم هرچه باشکوه‌تر برگزار شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 650830
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حامد
روحانی : از سیف در تاریخ به نیکی یاد خواهد شد.