چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 24 Apr 2019
 
۰
۲

آخوندی شهردار تهران شود، آبروریزی است

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸
عضو کمیسیون شورا‌های مجلس گفت: استفاده شورای شهر تهران از گزینه‌های مسن برای شهرداری تهران نوعی فرصت‌سوزی و مایه آبروریزی است.
به گزارش جهان نيوز، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی، گفت: شورای پنجم شهر تهران در طول یک سال و نیم گذشته به خاطر استفاده از نیرو‌های مسن برای شهرداری تهران، محمدعلی نجفی و محمدعلی افشانی مرتکب فرصت‌سوزی شده است.

وی افزود: امروز هم در بین گزینه‌های پیشنهادی برای شهرداری تهران نام عباس آخوندی را می‌بینیم که باز نشان دهنده اصرار و تأکید شورای شهر تهران در استفاده از گزینه‌های مسن است.

عضو کمیسیون شورا‌های مجلس اظهار داشت: استفاده شورای شهر تهران از افراد مسن برای شهرداری تهران یک فرصت‌سوزی و مایه آبروریزی است.

ابوترابی همچنین خاطرنشان کرد: من در مصاحبه‌های قبلی هم گفته‌ام که استفاده از گزینه‌های مسن برای شهرداری تهران توسط شورای شهر به پایتخت همچون عباس آخوندی مایه آبروریزی است، نه اینکه شخص وی مایه آبروریزی باشد، بلکه استفاده از افراد مسن برای این کار را درست ندانسته و نمی‌دانم.
کد مطلب: 650783
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
...
انتخاب این شخص برای شهرداری تهران ... باعث تاسف دو چندان برای شورای شهر تهران
Iran, Islamic Republic of
چرا مطلب من رو سانسور میکنید و شقه شقه !
کار شما منو یاد اره برقی سعودی میندازه