جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 26 Apr 2019
 
۰
جمالی‌نوبندگانی:

تحریم‌های جدید آمریکا، پیوست جنگ روانی دارد

سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،گفت: تحریم‌های جدید آمریکا، پیوست جنگ روانی دارد و این تحریم‌ها اثر چندانی نخواهد داشت.
تحریم‌های جدید آمریکا، پیوست جنگ روانی دارد
به گزارش جهان نيوز، محمد جواد جمالی نوبندگانی با اشاره به وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران گفت: تحریم‌های آمریکا علیه ایران اثر چندانی نخواهد گذاشت.

وی افزود: تحریم‌های آمریکا تنها شامل ایران نشده و کشور‌هایی همچون روسیه، ترکیه و چین هم دربرخی موارد، تحت تحریم آمریکا هستند بنابر این به اذعان آقای ظریف آمریکایی‌ها به نوعی اعتیاد به تحریم دارند.

این نماینده مجلس اظهارداشت: البته باید به این نکته توجه داشت که پس از توافق هسته‌ای، آمریکا در موضوعات بانکی اقدامی انجام نداد و تحریم‌ها پابرجا ماند بنابر این اعمال تحریم‌های جدید با گذشته چندان تفاوتی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: همچنین باید یادآور شد که ما با آمریکا هیچ ارتباط مالی نداشته‌ایم بنابراین آمریکا با وضع تحریم‌های جدید علیه ایران تنها به دنبال فشار بر کشور است.

جمالی نوبندگانی تصریح کرد: البته مردم باید بدانند که پیوست جنگ روانی تحریم‌های اخیر بسیار قوی‌تر از گذشته است که نباید اسیر این جنگ روانی شد.

منبع:میزان
کد مطلب: 650701
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *