يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - 26 May 2019
 
۰

هنوز ۵ گزینه شهرداری تهران انتخاب نشدند

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴
سخنگوی شورای شهر تهران با رد مشخص شدن ۵ گزینه شهرداری تهران گفت: اسامی فردا و در جلسه هم اندیشی و علنی اعلام می‌شوند ضمن اینکه در خصوص حضور یا عدم حضور محسن هاشمی هم در بین گزینه‌ها فردا تصمیم گیری می شود.
هنوز ۵ گزینه شهرداری تهران انتخاب نشدند
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، علی اعطا  با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: این جلسه فردا و پیش از آغاز جلسه رسمی شورای شهر تهران برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در جلسه هم اندیشی فردا چند موضوع بررسی خواهد شد که از آن جمله می‌توان به زمانبندی اعلام شهردار جدید تهران و همچنین اسامی 5 گزینه شهرداری تهران اشاره کرد.

اعطا با بیان اینکه هنوز هیچ جمع بندی در خصوص معرفی 5 گزینه شهرداری تهران صورت نگرفته است،گفت: این افراد در جلسه فردا مشخص خواهند شد و در ادامه نیز باید برنامه‌های خود را درصحن شورای شهر تهران ارائه و در نهایت از بین آنها دو نفر انتخاب و سرانجام از بین این دو نفر نیز شهردار تهران انتخاب می‌شود.

سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا برای شهرداری تهران سرپرست انتخاب خواهد شد یا خیر، بیان کرد: در این زمینه نیز باید در جلسه هم اندیشی تصمیم گیری شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای شورای شهر تهران دیداری هم با گزینه‌ها داشته‌اند یا خیر، گفت: به هر حال این دیدارها طبیعی است و با تعدادی از آنها که گزینه محتمل‌تری هستند جلسه برگزار شده است.

سخنگوی شورای شهر تهران با رد مشخص شدن 5 گزینه شهرداری تهران گفت: اسامی فردا و در جلسه هم اندیشی و علنی اعلام می‌شوند ضمن اینکه در خصوص حضور یا عدم حضور محسن هاشمی هم در بین گزینه‌ها فردا تصمیم گیری می‌شود.
کد مطلب: 650508
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *