يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - 26 May 2019
 
۰
برای جبران کمبود نیروارتش

انگلیس قانون جذب نیروی نظامی را تغییر داد

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
برای اولین بار انگلستان این امکان را برای شهرو ندان خارجی عضو کشورهای مشترک المنافع فراهم کرده است که بدون سابقه اقامت در این کشور، عضو ارتش شوند.
انگلیس قانون جذب نیروی نظامی را تغییر داد
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، انگلستان به افرادی با ملیت غیر انگلیسی، از کشورهای مشترک المنافع اجازه خواهد داد تا بدون شرط زندگی در انگلستان، به نیروهای مسلح این کشور ملحق شوند. 

روزنامه «تلگراف» در گزارشی نوشت، وزارت دفاع انگلیس شرط اقامت در انگلستان پیش از درخواست ملحق شدن به ارتش این کشور را برای شهروندان کشورهای مشترک المنافع لغو می‌کند. 

مقام‌های ارتش انگلستان امیدوار هستند سالانه هزار و ۳۵۰ پرسنل نظامی بیشتر از کشورهای خارجی استخدام کنند تا کمبود پرسنل در نیروی دریایی، زمینی و هوایی را جبران کنند.

ارتش انگلستان درصدد است از اوایل سال آینده میلادی پذیرش این نیروها را آغاز کند. البته افرادی که شهروند کشورهای مشترک المنافع نیستند باید ابتدا شهروندی انگلستان را کسب کرده و سپس درخواست ملحق شدن به ارتش را بدهند. 

تا کنون به این صورت بود که اگر فردی با ملیت خارجی درخواست پیوستن به ارتش انگلستان را می‌کرد، می‌بایست تجربه ۵ سال زندگی در این کشور را داشته باشد. 
کد مطلب: 650409
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *