شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 20 Apr 2019
 
۰
۴

جوانفکر به ۹۱ روز حبس محکوم شد

دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۰
جوانفکر به ۹۱ روز حبس محکوم شد
به گزارش جهان نيوز، خبر دیگر اینکه، علی اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری دولت‌های نهم و دهم، به اتهام تمرد از امر مأموران قضایی و انتظامی به 91 روز حبس قطعی محکوم شد.

جوانفکر با اعلام این خبر به ایرنا اظهار داشت: پس از گذشت چند سال از مراجعه مأموران دادستانی به روزنامه ایران در سال 1390، دادستانی از من و سه نفر از خبرنگاران پیشین روزنامه ایران به اتهام تمرد از امر مأموران قضایی و انتظامی شکایت کرد و پرونده تشکیل داد.

وی گفت: در پی تشکیل این پرونده، به 91 روز حبس تعزیری در دادگاه کارکنان دولت محکوم شدیم و اخیراً نیز این حکم در دادگاه تجدید نظر تأیید و قطعی شده است. مهران عبدالله‌پور، وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر نیز از تشکیل پرونده قضایی جدید برای موکلش در دادسرای فرهنگ و رسانه خبر داد.

وی گفت: قرار است امروز، دوشنبه موکلم برای ارائه توضیحات درخصوص این پرونده به شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کند.

عبدالله‌پور با بیان اینکه اتهام جوانفکر در این پرونده نشر اکاذیب است، افزود: این پرونده به دنبال انتشار مطلبی توسط موکلم در یک پست تلگرامی تشکیل شده است که طی آن جوانفکر از سازمان بازرسی کل کشور خواسته بود به گزارش‌های مربوط به سوء استفاده یکی از مسئولان رسیدگی کند.
کد مطلب: 650328
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مظلوم تر از احمدی نژادی ها در این مملکت سراغ ندارم....
Iran, Islamic Republic of
اينم خوراكش شده بره زندان و بياد بيرون مثل اينك داره ميره پيك نيك