پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 18 Jul 2019
 
۰

هرج و مرج در سازمان ملی زمین و مسکن / حکم سرپرستی وزیر مستعفی برای مدیرکل حراست وزارت راه

يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷
در حالی حدود دو هفته از انتصاب سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن می‌گذرد که طی حکمی از سوی وزیر مستعفی راه و شهرسازی، مدیرکل حراست وزارت راه به‌عنوان سرپرست جدید این زیرمجموعه پولدار وزارت راه منصوب شده است.
حکم سرپرستی وزیر مستعفی در وزارت مسکن
به گزارش جهان نيوز، 16 مهرماه امسال پس از آن‌که حمیدرضا عظیمیان به دلیل بازنشسته شدن قادر به ادامه مدیرعاملی در سازمان ملی زمین و مسکن نبود، وزیر سابق راه و شهرسازی  حکم سرپرستی  محمدرضا سید حسینی را برای این سازمان امضا کرد. همزمان عباس احمد آخوندی حجت الله غلامی نیز توسط وزیر راه و شهرسازی به عضویت هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن درآمد.

این در حالی است که امروز غلامرضا جابر انصاری مدیرکل حراست وزارت راه و شهرسازی به عنوان سرپرست جدید سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شده است. موضوع جالب توجه این شاهکار انتصاب انصاری در زمانی بوده که وزیر سابق راه و شهرسازی استعفا داده و دیگر سمتی در وزارت راه  و شهرسازی نداشته است.

به طور قطع وزیر سابق راه و شهرسازی هدف خاصی را در این انتصاب دنبال می‌کند، از این رو لازم است سرپرست وزارت راه و شهرسازی هر چه سریع‌تر به این ماجرا وارد شده و از تبعات منفی این "داستان" جلوگیری به عمل آورد.

عظیمیان مدیرعامل سابق سازمان ملی زمین و مسکن در زمان حضورش وعده اتمام مسکن مهر در سال 96 از سوی رئیس جمهوری را تبلیغاتی دانتسه بد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 648033
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *