سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 19 Mar 2019
 
۰

خانه‌تکانی افشانی در روز‌های پایانی ریاست

يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵
در حالی که به گفته مسئولان در دستگاه‌های مختلف، افشانی شهردار فعلی تهران مشمول قانون منع‌ بکارگیری بازنشستگان می‌شود، وی طی روزهای اخیر دست به تغییرات در بدنه شهرداری تهران زده است.
خانه‌تکانی افشانی در روز‌های پایانی ریاست
به گزارش جهان نيوز، سید‌محمدعلی افشانی شهردار تهران در روزهای گذشته تغییراتی را در سطوح مختلف شهرداری تهران انجام داده است و این در حالی است که به گفته مسئولان در سازمان‌های مختلف از جمله دیوان محاسبات و معاونت حقوقی ریاست جمهوری شهردار فعلی تهران نیز مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌شود و وی نیز باید در مدت قانونی شهرداری را ترک کند اما در روزهای اخیر شاهدیم که شهردار تهران تغییراتی را آغاز کرده است و پس از برکناری محمدعلی کریمی مشاور و رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران این بار حجت‌الله میرزایی معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شوراها را برکنار و سکینه اشرفی را به عنوان جایگزین میرزایی معرفی کرد.

این در حالی است که پس از برکناری محمدعلی کریمی مشاور و رئیس سابق مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران، حجت‌الله میرزایی معاون برکنار شده شهردار تهران نیز در توئیتی انتقادی نوشت: قاعده مهم مدیریت حرفه‌ای و لازمه دموکراسی، دخالت ندادن روابط شخصی و خانوادگی در مواضع و تصمیمات سازمانی است. مسائل شهرداری در واکنش‌ها هیجانی، فضای مجازی و نه در مجادلات احساسی، توئیتری بلکه در گفت‌وگوی صادقانه، مستمر و چند جانبه همه ذینفعان در فضایی آرام حل می‌شود.

به گزارش تسنیم در حالی شهردار تهران اقدام به برکناری معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شوراها کرده است که طی هفته‌های گذشته لایحه برنامه پنج‌ساله سوم شهرداری تهران تقدیم هیئت رئیسه شورای شهر تهران شده و قرار است این لایحه در کمیسیون‌های تخصصی شورا مورد بررسی قرار گیرد و مشخص نیست که چه اتفاقی بر سر برنامه‌ها و همچنین اجرای آن در سال‌های بعدی در شهر تهران رخ خواهد آمد.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 646456
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *