سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 19 Mar 2019
 
۱
۷

تحلیل سروری از جلسه روحانی با اصولگرایان/ برای توجیه جلسات مستمر با اصلاح طلبان است!

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب گفت: آقای روحانی برای اینکه بتواند جلسات مستمر خود با اصلاح‌طلبان را توجیه کند، می‌خواهد جلسه با اصول‌گرایان را ترتیب دهد.
تحلیل سروری از جلسه روحانی با اصولگرایان/ برای توجیه جلسات مستمر با اصلاح طلبان است!
به گزارش جهان نيوز، پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی درباره دیدار احتمالی رئیس‌جمهور با شخصیت‌های اصول‌گرا، با بیان اینکه فکر می‌کنم رئیس جمهور، اساساً راه خطا را در پیش گرفته است، گفت: آقای روحانی برای اینکه بتواند جلسات مستمر خود با اصلاح‌طلبان را توجیه کند، می‌خواهد جلسه با اصول‌گرایان را ترتیب دهد.

وی ادامه داد: پیشنهاد من به آقای روحانی این است که برای مشکلات کشور، جلسه بگذارند و از همه نخبگان و جناح‌ها درخواست کنند که برای برون‌رفت از وضعیت کنونی، راه‌کارهای خود را ارائه دهند، امّا اقدامات و برخوردهای سیاسی، آورده‌ای برای کشور ندارد.

دبیرکل جمعیت رهپویان با بیان اینکه فکر نمی‌کنم درست باشد در وضعیتی که مردم با مشکلات اقتصادی روبه‌رو هستند، بنشینیم و با رئیس‌جمهور از مسائل سیاسی و جناحی حرف بزنیم، اظهار داشت: لوکوموتیوی که آقای روحانی بر روی این ریل قرار داده، به ناکجاآباد خواهد رسید.

سروری ادامه داد: آن چیزی که برای حل مشکلات کشور ضروری است، وجود نگاه کارشناسی است، نه بحث اصلاح‌طلب- اصول‌گرا.  

وی با بیان اینکه جناح‌های مختلف باید راه‌کارهای خود را برای برون‌رفت از وضعیت فعلی ارائه دهند و رئیس‌جمهور هم گوش شنوا داشته باشد، اظهار داشت: متأسفانه این گوش شنوا، تا کنون کم‌تر وجود داشته اشت. 

عضو سابق شورای شهر، اقداماتی نظیر جلسه با اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان را ظرفیت‌سوزی و وقت‌کشی دانست و افزود: این اقدامات، به معنای از بین بردن فرصت‌هایی است که می‌تواند به نفع مشکلات مردم باشد؛ یعنی افتادن دولت در رینگ سیاسی و جناحی که من امروز آن را مناسب نمی‌بینم.

سروری افزود: البته ما اصول‌گراها اگر خدمت رئیس‌جمهور برسیم، حتماً تلاش خواهیم کرد نکاتی را مطرح کنیم که بتواند به رون‌رفت از وضعیت کنونی و حل مشکلات معیشتی کشور منجر شود.

منبع:فارس
کد مطلب: 646362
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


محمد
Iran, Islamic Republic of
من نمیدونم چطور افراد حاضر در جهان نیوز با وجدان کاری خود کنار می آیند. ای کاش قلم ها رو نمیفروختیم! فروختن قلم فقط مربوط به طیف مقابل نیست، شماهم قلم ها را فردختید. ...
صادق
Iran, Islamic Republic of
سلام
1- خواهشمنداست ابتدا اصولگرایان حاضر در جلسه مشخص شوند تا ببینیم چقدر اصولگرا هستند.
2- آقای رئیس جمهور دائم جلسه برگذار می کند نمی دانم خروجی این جلسات چرا کمکی به مردم نمی کند.
3- برای بهتر شدن وضع مردم بخدا نیاز به جمع کردن چپ و راست نیست یک همت بلند می خواهد افراد کاری به مسئولیت گمارده شوند.
Iran, Islamic Republic of
سروری : الکی مثلا من کارشناسم .
سرور
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
جناب سروری! آیا جنابعالی به عنوان عضو سابق شورای شهر تهران آن موقع هم به آیه وامرهم شورای بینهم همینگونه اعتقاد داشتید برادر؟ نفس مشورت کردن با صاحب نظران صرف نظر از جناح بندی و گروه بندی های متعارف بسیار امر مستحسن و مورد تائیدی است چرا با این حرفها سعی در ایجاد تفرقه دارید؟
Iran, Islamic Republic of
با توجه به شرایط بوجود آمده برای کشور بر اثر بی تدبیری و نا کارآمدی بعضی از مسئولین و وزرا و اینکه حل تمام مشکلات را به برجام ربط دادن از امکانات و توانمند یهای داخلی چشم پوشی کردن ،حالا اینکه اگر جلسه ای با حزب و گروهی که را حل مناسب برای برون رفت از این شرایط گذاشته شود شاید جبران آن اشتباهات شود .
ولی باز هم دیده می شود سیاست بازی و رقیب هراسی سر لوحه این جلسات است و کناه را گردن تند رو و کند رو انداختن است . این روش اگر جواب می داد 6 سال پیش جواب می داد .
رفع این وضعیت کوشش جهادی می خواهد نه اینکه برای نمونه وضع حمل و نقل کشور این چالش بزرگ را داشته باشد وزیر راه مقاله سیاسی بنویسد و به این و آن حمله کند .