چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 20 Mar 2019
 
۰

هوای بیشتر مناطق تهران سالم است

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: امروز (۲۱ مهرماه) کیفیت هوای تهران در بیشتر مناطق سالم خواهد بود.
هوای بیشتر مناطق تهران سالم است
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا، حسین شهبازی با اشاره به اینکه کیفیت هوای تهران در حال حاضر با میانگین ۶۲ در شرایط سالم قرار دارد، اظهار کرد: طبق نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (21 مهرماه) در شرایط سالم است اما وزش باد در برخی ساعات، افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به شرایط جوی تهران گفت: بر اساس نتایج حاصل از پیش‌بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (۲۱ مهرماه) برای برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه با جهات متغیر (متغیر بین جنوب غربی تا جنوب شرقی) و بارش پراکنده باران انتظار می‌رود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران تاکید کرد: با تداوم این شرایط جوی درفردا (22 مهرماه) برای برخی ساعات آغازین روز بارش باران و وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه پیش‌بینی می‌شود. بر این اساس احتمال می‌رود در برخی ساعات، طی روز یکشنبه بر غلظت ذرات معلق به طور موقت افزوده شود.به گفته شهبازی، تا روز آینده دمای تهران روند کاهشی خواهد داشت.
کد مطلب: 646316
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *