يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - 29 Mar 2020
 
۰
۴

عربستان برادر جمال خاشقجی را هم کشت

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴
کد مطلب: 645894
شاهدان عینی از کشته شدن برادر و زن برادر جمال خاشقجی به شکل فجیع از سوی افراد نقابدار پس از یورش به منزلش در جده خبر دادند و به جزییات آن پرداختند.
عربستان برادر جمال خاشقجی را هم کشت
به گزارش جهان نيوز، الدیار اعلام کرد: افراد نقابدار اواخر دوشنبه شب به منزل احمد خاشقجی برادر جمال خاشقجی -ناپدیده شده پس از ورود به کنسولگری عربستان در استانبول- یورش برده و احمد خاشقجی و همسرش را به قتل رسانده اند.

براساس این گزارش؛ طبق گفته یکی از زنان همسایه منزل احمد خاشقجی؛  افراد نقابدار با یورش به منزل احمد خاشقجی سرش را با شمشیر زده اند و هنگامی که همسرش برای نجاتش شتافته با وارد کردن ضرباتی وی را نیز به قتل رسانده اند اما سه فرزند آنها از درب پشتی منزل فرار کرده اند و همسایگان آنها در منازل خود پناه داده اند. مهاجمان پس از قتل احمد خاشقجی و همسرش سوار بر خودرو مشکی رنگ شده و به سوی مکان نامعلوم در جده متواری شده اند.

این زن به شبکه ای بی سی گفت که افراد نقابدار به شکل وحشیانه به منزل احمد خاشقجی یورش برده اند و آنقدر با شمشیر به گردن احمد ضربه زده اند تا سرش قطع شده و همسرش که در حال فریاد و خواستن کمک بود از سوی مهاجمان با ضربات خنجری که به قلبش فرود آمد، کشته شد.

به گفته این زن سپس پلیس سعودی به محل آمد و از همسایگان خواست که متفرق شوند و دو جنازه را با خود به سوی مکان نامعلومی منتقل کرد و دیگر نیروها وارد منزل احمد خاشقجی شدند و منزل را تاصبح بازرسی کردند.

این زن فاش کرد که سه فرزند احمد خاشقجی که در سنین ۱۴ تا ۱۸ ساله هستند به شدت اوضاع پریشانی دارند به ویژه محمد پسر بزرگ وی که ۱۸ سال دارد که شاهد گردن زده شدن پدرش بوده است.

بر اساس این گزارش؛ وحشت شدید ساکنان را فرا گرفته است به ویژه که نیروهای امنیتی پس از این فرزندان احمد خاشقجی را نیافتند به ساکنان هشدار داده اند که هر که فرزندان احمد خاشقجی را پناه داده، سرنوشتش مرگ است.

نیروهای امنیتی سعودی پس از اینکه از منزل رفتند درب آن را قفل کردند و مانع از نزدیک شدن افراد به منزل شدند.

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
رسما آل سعود دیونه شده
ان شاءالله نابودیشون نزدیکه
Turkmenistan
به نظر عجیب و غیر قابل باور می آید . اما در هر صورت در این دوره زمانه که کج فهمانی میگفتند زمانه موشک گذشته !! اگر هر مسئولی سعی در تقویت بنیه نظامی و اقتصادی و فرهنگی کشورمان نکند به معنای آن است که میخواهد گردن ملت را زیر شمشیر همچین جانوران خون آشامی بسپارد و لاغیر .
Iran, Islamic Republic of
قهوه قجری هم همینطور بود وساده تر از سر بریدن بود اینها دیگه روی بربریت را سفید کرده اند . بادیه نشین شتر سوار عرب جاهلی مرگتان باد .
نیما راسخ
Iran, Islamic Republic of
حامیان بین المللی این رژیم ضد بشری از جمله امریکا و کشورهای غربی بیش از هر کسی باید خجالت بکشند که البته نمی کشند و همچنان از گاو شیرده خود که شدیدآ مبتلا به جنون گاوی شده حمایت خواهند کرد....