شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - 19 Oct 2019
 
۰

اصلاح گاف جالب دولت پس از ۳ ماه!

چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶
اواسط مهرماه یک مسئول مهم دولتی به مخاطبان ابلاغیه قبلی اعلام شده است، دستور مذکور مربوط به موتورسیکلت های برقی با توان بیشتر از یک کیلووات بوده نه کمتر از آن!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه خراسان در بخش اخبار ویژه امروز خود نوشت: 

الزام مدیران مهم به فراگیری امنیت تبادل اطلاعات
طبق بخشنامه روزهای اخیر یک نهاد مسئول در دولت به همه سازمان ها و ادارات، از آن ها خواسته شده به منظور ارتقای سطح آگاهی و دانش مسئولان نهادهای زیرمجموعه های خود درخصوص اهمیت و ضرورت امنیت تبادل اطلاعات و روش‌ های حفاظت از امنیت اطلاعات در دستگاه‌ های اجرایی، دوره‌ آموزشی برای تمامی مدیران حرفه ‌ای به صورت حضوری برگزار و موضوعاتی چون انواع مخاطرات در این حوزه و روش های مدیریت و مراقبت از آن را تدریس کنند.

اصلاح گاف جالب دولت پس از 3 ماه!
در حالی که بر اساس مصوبه اوایل تیرماه امسال هیئت دولت، مقرر شده بود به پیشنهاد وزارت صنعت، استفاده از باتری های اسیدی- سربی در موتورسیکلت های برقی با توان کمتر از یک کیلووات ممنوع باشد و این الزام به 12 عضو کابینه ابلاغ شده بود، طبق نامه اواسط مهرماه یک مسئول مهم دولتی به مخاطبان ابلاغیه قبلی اعلام شده است، دستور مذکور مربوط به موتورسیکلت های برقی با توان بیشتر از یک کیلووات بوده نه کمتر از آن!
کد مطلب: 645671
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *