شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - 20 Jul 2019
 
۰

آمار خیره کننده از ثبت نام سری جدید «فرمانده»

سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱
مستند مسابقه فرمانده ۵ با طراحی‌های متفاوت در منطقه جغرافیایی سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
آمار خیره کننده از ثبت نام سری جدید «فرمانده»
به گزارش جهان نيوز، پس از فراخوان ثبت نام سری جدید مستند مسابقه فرمانده، بیش از ۳۵ هزار نفر برای شرکت در این مسابقه ثبت نام کردند.

مستند مسابقه فرمانده که طبق اعلام سازندگان آن اواخر امسال قرار است همانند سری گذشته در منطقه سیستان و بلوچستان برگزار شود، پس از فراخوان به عمل آمده، با استقبال بالا و چشم گیر مخاطبین روبرو گشت.

با بررسی‌های به عمل آمده توسط تیم کارشناسی این مستند مسابقه از میان ثبت نام کنندگان، حدود ششصد نفر برای مصاحبه حضوری انتخاب شدند که هم اکنون برای انجام مراحل نهایی انتخاب در تهران بسر می‌برند.

از میان افراد حاضر شده در مصاحبه حضوری، ۱۵ نفر برای مرحله نهایی گزیده می‌شوند و بعد از انجام رقابت میدانی و نفس گیر، ۱۰ نفر برای شرکت در مسابقه اصلی و حضور در منطقه سیستان و بلوچستان انتخاب می‌گردند.

مستند مسابقه فرمانده ۵ با طراحی‌های متفاوت در منطقه جغرافیایی سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود که در طراحی بخش‌های مختلف مسابقه توجه جدی به استفاده از ظرفیت بکر جغرافیایی و مناظر دیده نشده این استان شده است.

ضبط این مستند مسابقه در اواخر سال جاری انجام می‌شود و با طی مراحل تدوین و صداگذاری پیش بینی می‌شود سال ۱۳۹۹ برای پخش از تلویزیون آماده گردد.

منبع:خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: 645586
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *