پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸ - 21 Mar 2019
 
۰
ماه‌چهره خلیلی:

ژانر کمدی و یا جدی برایم چندان فرقی ندارد

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
بازیگر فیلم "قلب سفید قاصدک ها" گفت: از نظر من مهمترین معیار برای پذیرش اثر در درجه اول فیلمنامه است. فیلمنامه خوب همه چیز را به خوبی جلو می برد. اگر به شخصه فیلمنامه خوبی را پیش روی خود داشته باشم بازی در فیلم جدی و کمدی زیاد برایم فرقی ندارد.
ژانر کمدی و یا جدی برایم چندان فرقی ندارد
به گزارش جهان نيوز، ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت های در عرصه بازیگری خود طی سالها گذشته گفت: از نظر من این برای هر بازیگری نعمت است که از کارنامه خود شرمسار نبوده و بابت هیچ کدام از کارها خجالت نکشد. اینکه کارنامه بازیگر مثبت باشد ادامه راه را برای وی آسانتر می کند. خوشبختانه من از کارهایی که تاکنون انجام داده ام راضی هستم.

وی در همین راستا ادامه داد: از یک جایی به بعد ترجیح دادم با دقت و وسواس نظر بیشتری به نقشها نگاه کرده و پیشنهادات را بررسی کنم و همین باعث شد تا از بازی در هیچ کاری ناراحت نباشم.
 
سعی می‌کنم در کاری باشم که بعداً از آن پشیمان نشوم/تا سه ماه آینده پیشنهاد بازی دارم////////////////////////نوروز
 
بازیگر فیلم "قلب سفید قاصدک‌ها" در مورد نحوه انتخاب نقش و معیارهای شخصی‌ خود برای حضور در یک پروژه افزود:در درجه اول نقش باید نسبت به کارهایی که تا به حال انجام داده ام متفاوت باشد و همیشه نسبت به این قضیه بسیار سختگیر هستم.

وی فیلمنامه را رکن اساسی سینما خواند و ادامه داد: از نظر من مهمترین معیار برای پذیرش اثر در درجه اول فیلمنامه است. فیلمنامه خوب همه چیز را به خوبی جلو می برد. اگر به شخصه فیلمنامه خوبی را پیش روی خود داشته باشم بازی در فیلم جدی و کمدی زیاد برایم فرقی ندارد.
 
سعی می‌کنم در کاری باشم که بعداً از آن پشیمان نشوم/تا سه ماه آینده پیشنهاد بازی دارم////////////////////////نوروز
 
خلیلی درباره وجود لابی در انتخاب نقش بازیگران اذعان کرد: اطلاع دارم که برخی از کارهایی که انجام می شود با توجه به باندبازی های موجود در سینما صورت می گیرد و یکسری افراد به شکل گروهی سر کار حاضر می شوند مانند اینکه گروهی که سر یک کار با هم هستند سر کار بعدی هم با یکدیگر حضور پیدا می کنند. البته موضوع کار کردن به واسطه روابط موجود در سینما نه تنها در مورد بازیگران بلکه در مورد فیلمبردار، گریمور و یا عوامل دیگر هم صدق می کند.

منبع:میزان
کد مطلب: 645210
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *