جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - 18 Sep 2020
 
۰

عارف در ریاست فراکسیون امید مجلس ابقا شد

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵
کد مطلب: 644115
محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید برای سومین سال مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شد.
عارف در ریاست فراکسیون امید مجلس ابقا شد
به گزارش جهان نيوز، جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی عصر امروز سه‌شنبه (10مهر ماه 97) برگزار شد.

بر این اساس انتخابات هیات رئیسه این فراکسیون با حضور اعضا برگزار و بر این اساس ترکیب هیات رئیسه برای سومین سال مجلس دهم شورای اسلامی مشخص شد.

به موجب آن،‌ محمدرصا عارف رئیس فراکسیون امید برای سومین سال مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شد.

بر این اساس محمدرضا تابش، مصطفی کواکبیان،‌ فاطمه سعیدی،‌ محمد فیضی،‌ عبدالکریم حسین‌زاده، رضا انصاری،‌ الیاس حضرتی و غلامرضا تاج‌گردون نیز به عنوان اعضا هیأت رئیسه فراکسیون امید برای سومین سال مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شدند.

دومین انتخابات هیات رئیسه فراکسیون امید شهریور ماه سال گذشته برگزار شد که طی آن محمدرضا عارف به اتفاق آراء به عنوان رئیس فراکسیون و محمدرضا تابش و عبدالکریم حسین زاده نواب رئیس و همچنین فاطمه سعیدی و الیاس حضرتی هم به عنوان ناظرین هیات رئیسه این فراکسیون انتخاب شدند.

همچنین بهرام پارسایی به عنوان سخنگو و مصطفی کواکبیان،‌علیرضا رحیمی و علی نجفی خوشرودی به عنوان دبیران هیات رئیسه به مدت یکسال انتخاب شده بودند.
به گزارش فارس، انتخابات هیات رئیسه فراکسیون‌ها هر ساله در نشست مجمع عمومی آنها با آراء اعضا برگزار شده و به موجب آن ترکیب هیات رئیسه فراکسیون مشخص می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *