کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرعامل صندوق بازنشستگی، بازنشسته می‌شود؟

2 مهر 1397 ساعت 11:19

سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: برخلاف مطالب و خبر‌هایی که این روز‌ها در رسانه‌های مجازی منتشر می‌شود، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی‌شود.


به گزارش جهان نیوز، سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: برخلاف مطالب و خبر‌هایی که این روز‌ها در رسانه‌های مجازی منتشر می‌شود، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی‌شود.
 

محمدرضا افشار افزود: طی روز‌های اخیر، شاهد انتشار مطالب غیر موثق در فضای رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی در مورد بازنشستگی برخی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عامل صندوق‌های بازنشستگی هستیم که بیشتر گمانه زنی رسانه‌ای است و فاقد مستندات است.

وی با تاکید بر اینکه مدیرعامل صندوق بازنشستگی جزو مدیران بازنشسته محسوب نمی‌شود، گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل مدیرعامل صندوق بازنشستگی نمی‌شود و ایشان تا بازنشستگی سنوات زیادی دارند.

افشار اظهار داشت: متاسفانه انتشار برخی اخبار نادرست در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های اجتماعی بیشتر در جهت تضعیف مدیران و کاهش انگیزه کارکنان در خدمت رسانی به مردم است؛ این در حالی است که در شرایط کنونی جامعه نیاز به آرامش دارد و نباید برای مخاطبان و گروه‌های هدف دستگاه‌های اجرایی نگرانی ایجاد کرد.

منبع: مهر


کد مطلب: 642168

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/642168/مدیرعامل-صندوق-بازنشستگی-بازنشسته-می-شود

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com