کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کشف انبارهای لوازم‌ یدکی احتکار شده در پیشوا

25 شهريور 1397 ساعت 22:42

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف چند سیلوی احتکار شده در پیشوا به ارزش 200 میلیارد ریال خبر داد.


به گزارش جهان نیوز،  سردار عبدالرضا ناظری در حاشیه سفر جانشین فرماندهی ناجا به شهرستان ورامین ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین علیه‌السلام و تبریک  هفته دفاع مقدس از کشف چند انبار لوازم‌ یدکی در پیشوا خبر داد.

وی‌ گفت: کشف این انبار لوازم‌ یدکی نتیجه‌ی کار گروهی و جهادی سبز پوشان نیروی انتظامی شرق استان تهران بود که در اقدامی عملیاتی که یک ماه طول کشید توانستند این مکان را شناسایی و اموال داخل انبار را ثبت و ضبط نمایند.

ناظری افزود: ارزش ریالی اموال توقیف‌شده لوازم‌ یدکی چیزی در حدود ۲۰ میلیارد تومان می‌باشند که با احتکار و انبار کردن این مواد مایع جکی در بازار خودرو و لوازم‌ یدکی را با اختلال مواجه کرده بودند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان داشت: پلیس با افرادی که بخواهند در بازار و اقتصاد کشور ناآرامی به وجود بیاورند به‌شدت برخورد خواهد کرد.

ناظری در پایان اظهار داشت: پلیس در خدمت شهروندان و جامعه است و با مهربانی با آن‌ها برخورد می‌کند. افرادی که بخواهند نظم عمومی اقتصادی جامعه و کشور را بر هم بریزند یا اختلال در چرخه اقتصادی کشور به وجود بیاورند با توجه به وضعیت اقتصادی کشور به‌شدت با آن‌ها برخورد خواهد شد.

منبع: فارس


کد مطلب: 641034

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/641034/کشف-انبارهای-لوازم-یدکی-احتکار-شده-پیشوا

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com