جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 Feb 2019
 
۰
سردار کوثری:

ضدانقلاب هر غلطی که خواست نمی‌تواند انجام دهد

يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه یاوه‌سرایی‌ها و بلوف‌های پژاک، دموکرات و کومله علیه سپاه اتفاق جدیدی نیست، گفت: سپاه همه اقدامات نابخردانه گروهک‌های ضدانقلاب را با ضربات سنگین‌تری پاسخ می‌دهد.
ضدانقلاب هر غلطی که خواست نمی‌تواند انجام دهد
به گزارش جهان نيوز،‌ سردار «اسماعیل کوثری» با بیان اینکه یاوه‌سرایی‌ها و بلوف‌های پژاک، دموکرات و کومله علیه سپاه اتفاق جدیدی نیست، گفت: سپاه همه اقدامات نابخردانه گروهک‌های ضدانقلاب را با ضربات سنگین‌تری پاسخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه سپاه از گذشته تا امروز، بار‌ها و بار‌ها گروهک‌های ضدانقلاب اقلیم کردستان را نصیحت کرده و چندین بار به آن‌ها تذکر داده است، عنوان کرد: موقعی که سپاه دید این گروهک‌ها زیر وعده‌های خودشان زدند و مجددا طی چند ماه گذشته در چند نوبت ناامنی‌هایی را ایجاد کردند و در آخرین مورد ۱۱ نفر از عزیزترین فرزندان این سرزمین را به شهادت رساندند، دیگر نصیحت و تذکر را جایز نداشت و انتقام سختی از سران این گروهک‌ها گرفت.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه افزود: ضدانقلاب نباید خیال کند هر غلطی که خواست می‌تواند انجام دهد بدون آنکه پاسخی از سوی نیرو‌های مسلح ایرن دریافت کند.

سردار کوثری در پایان با بیان اینکه مردم کردستان در طول ۴۰ سال گذشته لطمات بسیاری را از سوی گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: مردم شریف و نجیب کردستان کاملا نسبت به حرکات ناشایست گروهک‌های ضدانقلاب آگاه و توجیه هستند و هیچ‌گاه جنایت‌های بی‌شمار آن‌ها را فراموش نخواهند کرد.

منبع:میزان
کد مطلب: 640880
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *