شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - 23 Feb 2019
 
۰

انتقاد ترامپ از تحقیقات مولر درباره پرونده روسیه

يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از تحقیقات دادستان ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی انتقاد کرده است.
انتقاد ترامپ از تحقیقات مولر درباره پرونده روسیه
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم ، دونالد ترامپ با انتشار پیامی در توئیتر رابرت مولر دادستان ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری را متهم کرد که با اقداماتش به محبوبیت نامزدهای جمهوریخواه و همین طور شخص رئیس جمهور آمریکا لطمه وارد کرده است.

بر اساس این گزارش، ترامپ بار دیگر تحقیقات مولر درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تبانی کمپین انتخاباتی اش با مقام های روسی را نوعی توهم ارزیابی کرده است.

در حالی که میزان محبوبیت ترامپ طی هفته های اخیر به کمتر از 50 درصد کاهش یافته است، رئیس جمهور آمریکا در این توئیت افزود: اگر تحقیقات مولر درباره تبانی کمپین انتخاباتی ام با روسیه وجود نداشت، میزان محبوبیت من و نامزدهای جمهوریخواه در سراسر آمریکا بسیار بالاتر بود.

ترامپ افزود: گرچه ارقام نظرسنجی درباره من خوب است، آن هم با توجه به بهبود شرایط اقتصادی کشور، ولی اگر توهمات مولر نبود، میزان محبوبیت من 25 درصد بیشتر بود.

توئیت های ترامپ یک روز پس از آن منتشر شده است که پل مانافورت رئیس سابق کمپین انتخاباتی اش روز جمعه در خصوص 2 اتهام فدرال گناهکار شناخته شده است.
مانافورت چهارمین مقام نزدیک به ترامپ است که در جریان تحقیقات مولر گناهکار شناخته شده است.

این در شرایطی است که دموکرات ها بسیار امیدوارند تا در انتخابات میان دوره ای نوامبر، کنترل کنگره را در دست بگیرند.
 
کد مطلب: 640867
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *