جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 Feb 2019
 
۳
۱۲۱
واکنش احمد خمینی به انتشار عکس جنجالی:

من واسطه‌ هستم/ می‌خواهند پدرم را تخریب کنند!

شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
روز گذشته انتشار یک تصویر از حضور سید احمد خمینی در مراسم عزاداری حضرت سید الشهدا سوژه کاربران فضای مجازی شد. در این تصویر حضور فرزند سید حسن خمینی در یک جایگاه شیشه‌ای که در میان اهالی ورزش به vip معروف است، حاشیه‌ساز شد.
من واسطه‌ هستم/ می‌خواهند پدرم را تخریب کنند!
به گزارش جهان نيوز،‌ روز گذشته انتشار یک تصویر عجیب از حضور سید احمد خمینی در مراسم عزاداری حضرت سید الشهدا سوژه کاربران فضای مجازی شد. در این تصویر حضور فرزند حسن خمینی در یک جایگاه شیشه‌ای که در میان اهالی ورزش به vip معروف است، حاشیه‌ساز شد. مشروح مصاحبه اعتماد با احمد خميني را در زير مي‌خوانيد.

روز گذشته عكسي از شما در فضاي مجازي منتشر شد كه حاشيه‌هايي به همراه داشت. يكي از اصلي‌ترين انتقادات حضور شما در جايگاه ويژه بود. چرا به جاي حضور در ميان مردم به جايگاه ويژه رفتيد؟
عكس منتشر شده مربوط به حضور من در مراسم هيات خادم‌الرضا در ورزشگاه شهيد حيدريان شهر قم بود. من هرسالي كه در ماه محرم در شهر قم حضور داشته باشم، به اين هيات مي‌روم و اتفاقا در سال‌هاي گذشته در كنار ساير مردم حاضر مي‌شدم اما امسال به دليل رعايت مسائل ايمني دسترسي به سكوها مسدود شده و به همين دليل در اين جايگاه كه امكان حضور همه مردم در آن فراهم است حاضر شدم. همان‌طور كه در كامنتي در اينستاگرام توضيح دادم، دليل حضور من در جايگاه ويژه لباس روحانيتي است كه بر تن دارم. يكي ديگر از عوامل احتمال گرمازدگي بود. بايد به اين نكته اشاره كنم كه مقصود من از جايگاه ويژه، نامي است كه اين قسمت از ورزشگاه دارد وگرنه همه مي‌دانند كه هيات جايگاه ويژه ندارد.

در بخشي از كامنت خود به درجه‌بندي روحانيون اشاره كرديد كه منجر به آغاز فاز دوم انتقادات شد. آيا روحانيت درجه‌بندي دارد؟
متاسفانه برخي كاربران شبكه‌هاي اجتماعي در اين مورد منظور من را متوجه نشدند. بله روحانيت درجه‌بندي دارد. مقصود من از روحانيون درجه يك مراجع عظام تقليد، اساتيد حوزه و علما بودند. من در برابر اين بزرگواران روحاني درجه دو محسوب مي‌شوم.

به نظر شما آيا جدا كردن روحانيون از مردم آن هم در مراسم‌هاي مذهي حامل پيامي منفي براي افكار عمومي نيست؟
متاسفانه در سال‌هاي اخير رشته روحانيت از مردم فاصله بيشتري گرفته است. دليل اين اتفاق نيز عدم حضور و حركت پا به پاي روحانيون با مردم عادي بوده است. من قصد جسارت به هيات خادم‌الرضا را ندارم اما به هرحال اين جايگاهي بود كه مسوولان اين هيات در نظر گرفته بودند و البته حق هم دارند زيرا اين هيات، بسيار هيات بزرگي است. من اگر خطايي مي‌كنم به عنوان يك طلبه خطا مي‌كنم و اين منجر به آسيب به طلاب مي‌شود. ما طلاب بايد بيشتر مراقب اعمال و رفتار خود باشيم زيرا هر اشتباهي از سوي ما منجر به ضربه زدن به لباس روحانيت مي‌شود و در اين باره من خودم را به عنوان اولين نفر مخاطب سخنان خودم قرار مي‌دهم.

انتشار اين تصوير تفكر فاصله روحانيت از مردم عادي را دامن مي‌زند. بهتر نيست روحانيون و علما در اين باره پيش‌قدم شده و نسبت به اين اتفاقات هشدار‌هاي لازم را دهند؟
پرواضح است كه هيئات مذهبي قصد ايجاد فاصله ميان مردم و روحانيت را ندارند و اين موضوع بسيار مفصل‌تر از اين حرف‌ها است و اين بحث در اين مقال نگنجد اما اگر بخواهم به صورت خلاصه به اين موضوع اشاره كنم بايد بگويم كه برخلاف تصور بخشي از جامعه، طلبه‌هاي عادي زندگي خوبي ندارند و اين دقيقا خلاف موضوعي است كه رسانه‌هاي بيگانه سعي در تلقين آن دارند. لازم است كه تاكيد كنم منظورم از اين گزاره خودم و امثال من نيست. طلبه‌هاي عادي كه شرايط زندگي خوبي هم ندارند، به‌شدت از جامعه دور هستند. ممكن است برخي بگويند اين همه روحاني كه در جامعه حضور دارند چه كساني هستند؟ واقعيت آن است طلابي كه با جامعه در ارتباط هستند، از حداقل امكانات رفاهي بهره مي‌برند درست عكس روحانيون ضعيف.

چرا افكار عمومي نسبت به شما تا اين حد حساس است؟ پيش از اين نيز به دليل جشن عمامه‌گذاري مورد انتقاد قرار گرفتيد.
پيش از پرداختن مفصل به دلايل چرايي هجمه انتقادات به من، با توجه به آنكه به مراسم عمامه‌گذاري اشاره كرديد قصد دارم توضيحاتي درباره آن مراسم دهم. يكي از انتقاداتي كه به آن برنامه وارد شد، آن بود كه چرا 80نفر براي عمامه‌گذاري يك طلبه دور هم جمع شده‌اند؟ درپاسخ به اين سوال بايد بگويم اين موضوع در حوزه قم يك رسم است. امروز هر طلبه عادي كه در حوزه حضور دارد، نمي‌گويم طلبه آقازاده، پس از عمامه‌گذاري وليمه مي‌دهد. در آن جلسه نه آقاي خاتمي حضور داشتند و نه چهره‌هاي سرشناس سياسي. تمامي حاضرين يا از دوستان من بودند يا از دوستان نزديك پدرم. در واقع مراسم عمامه‌گذاري من همان وليمه‌اي بود كه به آن اشاره كردم. در اين برنامه من سيدعلي محقق استاد پدرم را به جماران دعوت كرده و مراسم عمامه‌گذاري توسط ايشان انجام شد. اين برنامه نه‌تنها براي يك آقازاده بلكه براي يك طلبه عادي نيز خارج از عرف نبود.

اما درباره انتقادات و حاشيه‌هايي كه در ماه‌هاي اخير براي من ايجاد شده بايد بگويم تمام تلاش من بر آن است كه در مسير امام قدم برداشته و باعث آبرو‌ريزي حضرت امام و بيت ايشان نشوم. موضوعاتي كه در ماه‌هاي اخير مطرح شده به دليل كينه‌توزي جرياني خاص از حضرت امام(ره) است. واقعيت آن است كه من بسيار كوچك‌تر از آن هستم كه هدف تخريب باشم. هدف اصلي انتقادات و تخريب من، پدرم سيد حسن خميني است. جرياني كه بيت امام را نشانه گرفته، قصد دارد بسيار آهسته و پيوسته به مردم القا كند كه سيد حسن خميني و بيت حضرت امام زندگي اشرافي و در اصطلاح لاكچري دارد؛ درحالي كه اين از واقعيت به دور است. من هيچگاه به چيزي كه نبودم، تظاهر نمي‌كنم. من همواره خودم هستم و هميشه پاي اشتباهاتم ايستاده‌ام. من بسيار عيب نهفته، ايراد و اشكال دارم كه نقد به آنها وارد است اما انتقاداتي كه اين روز‌ها مطرح مي‌شود بسيار سطحي است زيرا من مشكلات بزرگ‌تري دارم كه به واسطه ستارالعيوب بودن خداوند اين عيوب تا اين لحظه محفوظ مانده است. بازهم تاكيد مي‌كنم كه هدف تخريب پدر من است و از من به عنوان واسطه استفاده مي‌شود. من مي‌دانم نقد‌هايي كه مطرح مي‌شود از سر دلسوزي است اما نبايد از مهم غافل شد كه عده‌اي در پوشش نقد به دنبال انتقام‌گيري سياسي هستند. من همواره از نقد استقبال كرده و خواهم كرد. مهم نيست چه كسي انتقاد مي‌كند، مهم آن است كه ما نقد را ديده و بررسي كنيم و در صورتي كه نقد وارد بود آن عيب خود را برطرف كنيم.

آيا مي‌پذيريد كه مي‌شد به جاي نشستن در جايگاه ويژه، در كنار مردم عادي نشسته و عزاداري كنيد؟
قطعا مي‌پذيرم. قطعا بالاتر ديدن خودم از ساير مردم امري اشتباه و غلط است هرچند در اين باره من توضيحات ديگري دارم كه ممكن است به عنوان توجيه قلمداد شود و به همين دليل اكنون قصد توضيح بيشتر در اين باره ندارم. نقد به حضور من در جايگاه ويژه وارد است و من از اين بابت عذرخواهي مي‌كنم. بايد نقد را ببينيم، اگر درست بود بپذيريم و سپس عذرخواهي كنيم.
کد مطلب: 640558
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رر
United States
اين پسر چرا مدافع حرم نمي رود!؟
Iran, Islamic Republic of
آقای عزیز، این پسر باباست!
هادی
Iran, Islamic Republic of
تو اون جلسه لاریجانی هم بود ولی ایشان سوژه شده... حتما هم اتفاقی بوده!
Iran, Islamic Republic of
لاریجانی هم همینطور نقد بهش وارده.حق نداره در مجلس عزا برای خودش حاشیه جدا در نظر بگیره.
عشق است خمینی و خاندان عزیزش
Iran, Islamic Republic of
...
سید حسن خمینی یادگار خمینی کبیر
Iran, Islamic Republic of
سید حسن خمینی یادگار خمینی کبیر دوستت داریم
به نام امام ولی به کام خانواده مصطفوی
Iran, Islamic Republic of
... مگر ارزش و جایگاه، موروثی است؟
خاندان امام در دلها جای دارند
Iran, Islamic Republic of
خاندان امام در دلها جای دارند و هر روز محبوبتر از دیروز میشوند
ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
شما اصلا چند سخنرانی شنیدی از امام شناختی داری فکر میکنی اما اگر زنده بود این رفتارهارو قبول داشتن
احترام به امام و بیت امام به شنیدن سخنرانی نیست به قلبه
Iran, Islamic Republic of
برادر ابراهیم احترام به امام و بیت امام به شنیدن سخنرانی نیست به قلبه
Iran, Islamic Republic of
برادر گرامی دل تو مشکل داره یه فکری براش بکن. فقط امام در دل ما جا داره الی الابد
عشق امام و خاندان امام هر روز گسترده میشود
Iran, Islamic Republic of
عشق امام و خاندان امام هر روز گسترده میشود خداوند حافظ این خاندانه
Iran, Islamic Republic of
از تعداد منفیاتون معلومه
برادر دلخوش به منفی مثبت این سایت بیدار شو
Iran, Islamic Republic of
....
برادر منفی مثبت کجایی اخوی؟
Iran, Islamic Republic of
برادر منفی مثبت کجایی اخوی؟ بیدار شو عزیز دل
برادر منفی مثبت چی شد عزیز دل برادر؟
Iran, Islamic Republic of
برادر منفی مثبت چی شد عزیز دل برادر؟ کجایی
کسی را یارای مقابله با امام و بیت معظمش نیست
Iran, Islamic Republic of
کسی را یارای مقابله با امام و بیت معظمش نیست عشق به خمینی جاودانیست
United States
خداوند حافظ هیچ خاندانی نیست. خداوند حافظ بندگان صالحش است. چه خاندان امام باشد چه نباشد. خود امام با همین تفکر یادمان داد پهلوی را در هم بشکنیم....
محمد
Iran, Islamic Republic of
خداوند حافظ کسانی که با خدا هستند هست
من عاشق سید روح الله خمینی ام نه سید احمد پهلوی
Iran, Islamic Republic of
...
seyed hosein
Iran, Islamic Republic of
ایول
seyed hassan
Iran, Islamic Republic of
عشق است یوسف آل خمینی سید حسن
مگه میشه عاشق خمینی بود و به خاندانش توهین کرد؟
Iran, Islamic Republic of
مگه میشه عاشق خمینی بود و به خاندانش توهین کرد؟ اشتباه اومدی برادر
نقدشان می کنیم که مبادا از بیت خمینی، پهلوی سوم بیرون بیاید
Iran, Islamic Republic of
...
برادر نقاد تقبل الله
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
رر
Iran, Islamic Republic of
برادر گرامي پسر سيد حسن نصرالله در عنفوان جواني در جنگ با نظاميان صهيونيست شهيد شد و تا بحال پيكر مطهرش تحويل داده نشده!؟
محمد رضا
Iran, Islamic Republic of
شجره طیبه خاندان خمینی کبیر هر روز شاخه جدیدی میدهد
خداوند حافظ و نگهبان این شجره طیبه
Iran, Islamic Republic of
خداوند حافظ و نگهبان این شجره طیبه بوده و خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
نقدهایی به ایشان وارد است که بعضی درست است...
Iran, Islamic Republic of
ایشان خوب جواب داده ولی باز هم یک مسئله خیلی نادرستی را مطرح کرده است.
برادر محترم! چرا فکر می کنید کسانی که به ساده زیستی اهمیت میدهند و به شما نقد دارند، از سر کینه توزی با امام راحل است یا مثلا اینکه پدرتان را نشانه گرفته اند؟؟؟؟
!!!!!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دليل حضور من در جايگاه ويژه لباس روحانيتي است كه بر تن دارم. يكي ديگر از عوامل احتمال گرمازدگي بود.
یعنی مردم عادی پوستشون کلفته وحین عزاداری هم گرما زده نمیشوند ! ولی ما از جامعه بهتران! بدون حرکت هم امکان گرما زدگی داریم! عذر بدتر از گناه !
Iran, Islamic Republic of
ناشناس محترم 10:27، احمد خميني همه انتقادات را ناشي از دشمني ندانسته: "من مي‌دانم نقد‌هايي كه مطرح مي‌شود از سر دلسوزي است اما نبايد از مهم غافل شد كه عده‌اي در پوشش نقد به دنبال انتقام‌گيري سياسي هستند. من همواره از نقد استقبال كرده و خواهم كرد. مهم نيست چه كسي انتقاد مي‌كند، مهم آن است كه ما نقد را ديده و بررسي كنيم و در صورتي كه نقد وارد بود آن عيب خود را برطرف كنيم."
Iran, Islamic Republic of
ایشان گفته: "موضوعاتي كه در ماه‌هاي اخير مطرح شده به دليل كينه‌توزي جرياني خاص از حضرت امام(ره) است."
یعنی در این جمله همه موضوعات نقد را به کینه توزی با امام نسبت داده.
Iran, Islamic Republic of
...
یوسف آل خمینی سید حسن عزیز
Iran, Islamic Republic of
یوسف آل خمینی سید حسن عزیز در دل و جان جای دارد
Iran, Islamic Republic of
عزیز دل برادر با خودت چند چندی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
یوسف؟؟؟؟
خاندان خمینی کبیر هر روز شاخه جدیدی میدهد
Iran, Islamic Republic of
خاندان خمینی کبیر هر روز شاخه جدیدی میدهد خدارا شکر
فقط سید علی خمینی.
Iran, Islamic Republic of
فقط سید علی خمینی همچون خمینی کبیر انقلابی و استکبار ستیز است .
Iran, Islamic Republic of
درود برتو که حق گفتی
Iran, Islamic Republic of
یکی از شاخه های این خاندان نیز سید حسین خمینی بود که حضرت امام خمینی ( ره) دستور دستگیری وی را صادر کرد...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
چون به قول خودشان هر کس وظیفه ای دارد!!
مجید سرابی
Iran, Islamic Republic of
سید حسن نصراله فرزند روح الله
...
امام و خاندانش را مانند جان گرامی میداریم
Iran, Islamic Republic of
امام و خاندانش را مانند جان گرامی میداریم سید حسن دوستت داریم
یک طلبه
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
کلی طلبه و روحانی در این مراسمات شرکت می کنن یکیش خود بنده و حتی از در ویژه مسئولین هم داخل نمی ریم و از درب عمومی میریم و استفاده می کنیم اونوقت عذر بدتر از گناه میارن ایشون که گرما زده می شم ...
Iran, Islamic Republic of
...
از قم
Romania
من هم عمامه گذاری داشتم ولی از ولیمه خبری نبود چون طلبه پول وتیمه دادن ندارد آقازاده مصطفوی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
این همه کت وشلواریها وافسار فرهنگ به یقه زده ها خوردند وبردند و......................... کسی حرف نمی زند حالا این بنده خدا به یک جایگاه رفت
Iran, Islamic Republic of
...

کسی که لباس دین میپوشه نماینده دین هست

کسی از یک کرواتی انتظار نداره

ولی از کسی که ملبس به لباس پیغمبره توقع میره نماینده پیغمبر باشه

این اقا که هم خودش ملبس هست هم پدران بزرگوارش قطعا بار سنگینتری دارد
Iran, Islamic Republic of
...
دلواپس
Iran, Islamic Republic of
...
020
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
حسین
Denmark
توجیه بسه برای هر کاری که انجام میدی یه توجیهی داری...
م. ناظر
Iran, Islamic Republic of
...
م. ناظر
Iran, Islamic Republic of
بابا مسأله VIP که به کسی برنمیخورد، چرا نقطه‌چین کردید؟
صبور
Iran, Islamic Republic of
...
علی
...
صبور
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مردم هیچوقت نمیگویند بیت امام لاکچری شده اند. میگویند حسن خمینی لاکچری است. چطور از اقا سید علی خمینی کسی بد گویی نمیکند؟؟؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
آفرین حرف دل منو زدید.
Iran, Islamic Republic of
...
United Arab Emirates
روحانی درجه یک و درجه دو؟!!!

در سیره رسول الله (ص) هست کسی که وارد مجلسی میشد که رسول خدا در آن حضور داشتند و حضرت رسول رو نمی شناخت نمیتونست متوجه بشه آقا رسول الله در کجای مجلس نشسته! ...
سلام
Iran, Islamic Republic of
احتمال گرما زدگى؟! امنيت؟!.........
اصلاحاتی پشیمان
...
امیر مسعود
Iran, Islamic Republic of
خدا حضرت امام رو رحمت کنه که ایمان و توکلش به خدا در آن دوران کم نظیر و یا شاید بی نظیر بود. حاج احمد آقا هم مرد خوبی بود....
امیر مسعود
Iran, Islamic Republic of
نظر من نه توهین به کسی بود و نه تند روی و تهمت و افترا. جهان نیوز چرا اینقدر نظرات به جای تأثیر گذار میرسه رو حذف میکنی؟
Iran, Islamic Republic of
جهان در مورد سانسور عادتی شده، دست خودش هم نیست.
سید
Iran, Islamic Republic of
سلام جهان جون
چون ما هنوز درس خوندن سه نقطه رو پاس نکردیم میشه برا ماها به یزبون فارسی ترجمه کنی یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
هر چه که باشد بازهم باید طوری رفتار می کردند که حرف و حدیثی نباشد چرا بکبار در باره امام ره و مقام معظم رهبری چنین حرفهایی وجود ندارد چون انان خودشان طوری کار کرده بودند که امکان سوئ برداشت وجود نداشت اما در باره برخی از اعضای خانواده این کارها نشده است.
Iran, Islamic Republic of
نمی دانم چی بگم ؟!
خیاوی
Iran, Islamic Republic of
...
سید
Iran, Islamic Republic of
یه پیشنهاد به جهانی ها
چون دست به قیچیتون خوبه ، بدنیست یه خیاطی هم با اسم جهان خیاطی را بندازید باور کنید کلی کاسبید . مشتری هم خواهید داشت .
ستارالعیوب
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
گل گفتی سید جان
علامه
Iran, Islamic Republic of
"مقصود من از روحانيون درجه يك مراجع عظام تقليد، اساتيد حوزه و علما بودند. من در برابر اين بزرگواران روحاني درجه دو محسوب مي‌شوم"!!!
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
جناب لطفا صحیفه پدربزرگتان ره را با دقت مرور کنید تا بدانید چطور جا پای امام ره بگذارید.

...
عباس
Iran, Islamic Republic of
از اینکه به اشتباهش پی برد اعلان کرد وسپس عذر خواهی.این حرکت بسیار قابل ستایش هست.ممنونیم از اظهار صادقانه اش .امیدواریم ایشان وبقیه عزیران وابستگان بیت امام راحل بتونن به خوبی رهرو راستین ومعرف سبک و سیاق امام عزیز باشن
Iran, Islamic Republic of
ىر همين قم هيات رزمندگان اسلام هم هست که دیشب فرزندان آیت الله العظمی گلپایگانی قدس الله حضور داشتند ، نه وی آی پی بود و نه چیز دیگر . خدا حفظ کنه آیت الله شاهرودی رو که ایشون هم هر وقت به هیات می اومد همینطور بودند و بین مردم بودند . اما متاسفانه بعضی از هیاتها خودشون هم مقصر این اتفاقات هستند. هرچند که این آقازاده ها باید ... اعلام کنند فرقی با دیگر مردم ندارند...
شیخ پاسخگو
Iran, Islamic Republic of
...
علی
Canada
چهره ی ایشان کاملا مناسب حجره های حوزه علمیه است. ماشاالله.
علی گرگانی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
خدا رحمت کند حضرت امام ودو فرزند برومندش ، خدا حاج حسن آقا وبرادران وفرزندانش برای نشر اسلام وحفاظت از دستاوردهای انقلاب حفظ نماید وبه دشمنانشان ، بصیرت دهد واگه قابل هدایت نیستند رسوا وروسیاه گرداند.
Iran, Islamic Republic of
درود بر خاندان پر فروغ خمینی
Iran, Islamic Republic of
همینکه انتقادات از یادگاران امام به موضوعاتی مثل ولیمه دادن لباس روحانیت ونشستن در جایگاه vip ورزشگاه بر میگردد باید خدا را شکر کنیم چونکه این جور رفتارها از عموم مسئولین وخیلی از مردم سر میزند همینکه دشمنان بیت امام علیرغم رصد های مرتب ومنظمشان نتوانسته اند ایراد دیگری کشف کنند جای شکرش باقی است خداوند یادگران امام که به حق ازمحبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار هستند از شردشمنان وکینه توزان محافظت بفرماید.
Iran, Islamic Republic of
بهتر است همه ما دست از شلوغ بازی برداریم و کمی از جملات و پیام های امام را بخوانیم و آن را معیار قرار دهیم. پیشنهاد می شود سایت شما هر روز یک جمله از امام بگذارد.
امیر مسعود
Iran, Islamic Republic of
...
حامد
Iran, Islamic Republic of
...
علی اکبر
Iran, Islamic Republic of
....
آشفته
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
احتمال گرما زدگی!!!!!!!
نواده روح الله سید حسن نصرالله
عاشورا
Iran, Islamic Republic of
...
عملکرد شما باعث تخریب شما میشه و الا کسی به شما کاری نداره
سید رضا
Iran, Islamic Republic of
سید حسن لبنان را ؛ مقایسه کنید با سیدحسن ایران ! واقعا کدامیک ؛ فرزند خلف خمینی کبیر هستند ؟!!
خیاوی
Iran, Islamic Republic of
خوب میدونی میخوان پدرت رو تخریب کنن چرا بهانه درست میکنی ؟
سید رضا
Iran, Islamic Republic of
اگر مسئولین و دولتمردان ما ؛ فقط و فقط ؛ به مفاد عهد نامه مالک اشتر امام علی (ع) و صحیفه نور امام خمینی (ره) عمل می کردند ؛ یقینا جامعه ما ؛ مدینه فاضله می شد !!
پیروز
Iran, Islamic Republic of
ایشون لطف کنند و وصیت نامه امام ره رو چندین بار بخونند، اما مطلب خوبی که در این جا مشاهده میشه اینه که امر بمعروف و نهی از منکر مردمی ، اینجا بخوبی خودش را نشان داده و باعث شده که طرف مجبور به عذرخواهی بشه
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
خیاوی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
م ج
Iran, Islamic Republic of
کار درست انجام دهید هیچ کس با شما کاری نداره؟