شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 14 Dec 2019
 
۳
۱۲

مسئولیت‌ها دست اهلش باشد/باید از صبر مردم در این چند ماه آب شویم

پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳
کد مطلب: 640419
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بابیان اینکه مسئولیت ها باید دست اهلش باشد، گفت: باید از صبر مردم در این چند ماه آب شویم.
فتاح: قوه قضائیه باید دادگاه صحرایی تشکیل دهد
به گزارش جهان نيوز، پرویز فتاح بعدازظهر پنج شنبه در مراسم یادواره ۵۱ شهید بخش و شهر گیان، گفت: صبوری و افتادگی مردم و پذیرفتن شرایط جامعه از مدیریت ما نیست بلکه به خاطر مدیریت شهدای گرانقدر است.

فتاح با بیان اینکه بهای حفاظت از این نظام سنگین است، گفت: ترامپ و معاندین احمق هیچگاه مکتب شهدا و انقلاب را نمی فهمند.

وی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم و شکل گیری مدافعین حرم امروز باعث اقتدار ایران در منطقه شده اند، گفت: این قدرت شهدای ماست چراکه جنس شهدای ما از نور است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بابیان اینکه امیدواریم گرانی و تورم باعث نشود مسیر و پیاده روی اربعین کمرنگ شود و حضور مردم کاهش پیدا کند، افزود: امروز باید شیعیان در حریم اهل بیت(ع) حضور پیدا کنند.

وی در ادامه بابیان اینکه گاهی می گوییم هیچ چیز جای خودش نیست، گفت: همه چیز در این مملکت سرجای خودش است اما آنچه جای خودش نیست ما هستیم.فتاح با بیان اینکه ظلم آنجاست که امثال من به درستی سرجای خود نیستیم، تاکید کرد: مسئولیت ها باید دست اهلش باشد و اگر نباشد ظلم است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بابیان اینکه باید از تحمل و صبر مردم در این چند ماه آب شویم و به زمین برویم، به بیان این سئوال که پیام مقاومت مردم چیست؟ پرداخت و گفت: پیام این است که ترامپ، منافقین و سلطنت طلب ها غلط کرده اید.

وی افزود: منافقان قصد داشتند مردم را علیه نظام بیرون بیاورند اما مردم ما ناسپاس نیستند و حتی مددجویی به ما گفت پای علم نظام و انقلاب می ایسیتم.

فتاح بابیان اینکه باید امروز وحدت ملی در کشور تقویت شود، گفت: آنچه دل ما را می سوزاند مسائل اقتصادی است و قوه قضاییه باید هرچه زود تر با این افراد متخلف برخورد کند.

وی باتاکید براینکه متخلفانی که جاسوسی کرده و دزدی کرده اند باید محاکمه صحرایی شوند، گفت: امام راحل دستور داد در زمان جنگ محاکمه صحرایی صورت بگیرد و امروز حضرت آقا این نظر را دارند چراکه نهضت ما حسینی است و این نگاه باید در همه سطوح باشد.

وی با بیان اینکه ترامپ شکست سختی خورد، گفت: به یمن داشتن شهدا و رهبری از تبار امام حسین و علی (ع) آرزوی های دشمنان را نقش بر آب می کنیم.

وی عنوان کرد: آقای ما نگران نیست چراکه دشمن شکست خورده و مردم باید بدانند نصر خدا نزدیک است.

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رر
Iran, Islamic Republic of
فرمايش شما درست است به شرط اينكه عدالت يك بام و دو هوا نباشد!؟. گر حكم شود كه مست گيرند بايد كه هر انكه هست گيرند!؟
Iran, Islamic Republic of
...
کاربر گرامی با تشکر یک نظریه باید کوتاه ، موجز، با الفاظ و کلمات مناسب ، مستقیم و بدون حاشیه پردازی، تکه پرانی، ساده و بدون دو پهلو بودن، در حد و اندازه ایی که در حوصله خواننده باشد، عمومیت داشتن و... باشد .جهان نیوز
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه شما(جهان نیوز) معتقد به تکه پرانی هستید لیکن باید باور داشته باشید تا جامعه همین کاسه وهمین آش باشد غیرممکن است که درست شود . محال است به افق هایی برسیم که مردم برای رسیدن به انها آرزویش را میبرندبعید میدانم شماها ندانید در جامعه چه خبره اما تمام قددربرابر آنها(مردم) بشکلی بسیار حرفه ایی می ایستید .
Iran, Islamic Republic of
من نمیدانم شما موجز را چگونه تعریفی دارید .این مطالب شفاف ، کوتاه ، مختصر ، مفیدودارای نکات حائزاهمیت امروزمابود .فاقد تکه پرانی وحاشیه پردازی وازسرچشمه های ناب وحقیقتی غیر قابل انکار بود .
Iran, Islamic Republic of
تکه پرانی ودروغ روازشماخبرگزاریا یادمیگیریم که همیشه عدالت روفدای منافعتون کردیدچه شماچه همه خبرگزاریاااا
United Arab Emirates
....
Iran, Islamic Republic of
دستگاه قضایی در معرض امتحان است. ان شاالله که عدالت را در جریانات جدید اختلاس و دزدی هر چه زودتر برقرار کند
Iran, Islamic Republic of
قوه قضاییه امتحان خود را پس داد دولت هم وضعیتش مشخص است مسبب اصلی وضعیت ارزی کنونی را مجددا مشاورخودکرد پس ازاین تشکیلات چه انتظاری است
دلواپس
Iran, Islamic Republic of
نه...سرخطهای اصلی یا غیب می شوند یا نادیده...شوخی نیست...باید مقصران پشت پرده را یافت وقطعا جزای مفسد بدون اغماض اعدام است چون امنیت ملی را به مخاطره انداختند...
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
...
United States
...
Iran, Islamic Republic of
ناز نفست دلاور