جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 Feb 2019
 
۰

آخوندی: از مسکن مهر بازدید کردم، افتتاح نکردم

پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
۳۷۴۲ واحد مسکن مهر پرند در استان تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. البته آخوندی امروز تاکید کرد از پروژه‌های مسکن مهر بازید کرده ام و آن‌ها را افتتاح نکرده ام.
آخوندی: از مسکن مهر بازدید کردم، افتتاح نکردم
به گزارش جهان نيوز، ۳۷۴۲ واحد مسکن مهر پرند در استان تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. البته آخوندی امروز تاکید کرد از پروژه‌های مسکن مهر بازید کرده ام و آن‌ها را افتتاح نکرده ام.
 
صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید ایران، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و تعدادی از نمایندگان مجلس علاوه به شروع به کار چند پروژه روبنایی و مشارکتی، ۳۷۴۲ واحد مسکن مهر نیز افتتاح شد.

ارزش پروژه‌های مسکن مهر ۲۴۰۰ میلیارد ریال اعلام شده است. بخشی از این پروژه‌ها شامل ۴۲۰ واحد مسکونی رهدشت پیام، ۴۴۰ واحد آرتا عمران، ۳۲۰ واحد عمارت گستر و است. همچنین ۴ پروژه مشارکتی در شهر جدید پرند با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ‌زنی شد. ارزش این پروژه‌ها ۲۰۰۰ میلیارد ریال اعلام شده که شامل نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی، ۴۵۰ واحد مسکن مشارکتی و ... است.

همچنین خدمات روبنایی به ارزش ۲۲۰ میلیارد ریال با حضور آخوندی به بهره‌برداری رسید.

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم امروز در پاسخ به تسنیم گفت: از پروژه‌های مسکن مهر پرند فقط بازدید کردم و آن‌را افتتاح نکردم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 640353
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *