دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 18 Feb 2019
 
۰
نویسنده کتاب ترس درباره ترامپ:

قصد دارم کاخ سفيد را آنگونه که هست نشان دهم

پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
نویسنده کتابی با نام «ترس» گفت هیچ انگیزه سیاسی از نگارش این کتاب نداشته بلکه می خواسته است کاخ سفید را آنگونه که هست نشان بدهد.
قصد دارم کاخ سفيد را آنگونه که هست نشان دهم
به گزارش جهان نيوز به نقل از العالم، نویسنده کتابی با نام «ترس» که به بررسی وضعیت کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ پرداخته است گفت هیچ انگیزه سیاسی از نگارش این کتاب نداشته بلکه می خواسته کاخ سفید را آنگونه که هست نشان بدهد. 

اثر باب وودوارد پیش از انتشار عمومی ، ناآرامی و تنش بسیاری در کاخ سفید بوجود آورده است. وي در پاسخ به موضع گیری اریک ترامپ، پسر دونالد ترامپ که گفته بود مطالب این کتاب یک مشت سر و صدای یهودی ستیزانه است گفت نکته اصلی در این کتاب آن است که ما باید بحثی جدی را پی گیري کنيم و مسائل جدی را در فضایی مناسب دنبال کنیم. 

وودوارد شکست همراه با خشم و عصبانیت را از ویژگی های بارز این روزهای کاخ سفید دانست و افزود: «فرایند تصمیم گیری و رفتار غیرقابل پیش بینی و دمدمی مزاج بودن رئیس جمهور ترامپ در زمینه طیفی از مسائل از جمله کره شمالی، افغانستان و خاورمیانه مصداق های بارز این رفتار است." 

وودوارد درباره مقایسه ی وضعیت کنونی با شرایط دولت نیکسون (رئیس جمهور پیشین آمریکا) گفت: «نیکسون فردی جنایتکار بود اما در مورد ترامپ هنوز نتیجه بررسی رابرت مولر مشخص نشده و باید منتظر بمانیم.»

وی درباره اینکه آیا کارکنان کاخ سفید به رئیس جمهور وفادارند یا خیر نیز گفت سه گروه از افراد وجود دارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.
کد مطلب: 640326
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *